Firma Arama Sonuçları

Toplam 711 kayıtlı firma bulundu

Raf Sistemleri - Raf Üretim Montaj

Raf sistemleri günümüzde ihtiyaca bağlı olarak ilerleme ve çeşitlendirme göstermektedir. Artan yük hacmi ile depoları en iyi şekilde nasıl kullanabiliriz? Sorusunu yöneltmiştir. Bu nedenle de depo sistemlerinde farklı alternatifler bulma çabasına girilmiştir. Depolarda hangi raf sisteminin daha uygun olacağını iyi analiz edilmelidir. Taşıyacağınız ve depolayacağınız yükün ağırlığına bağlı olarak farklı sistemler mevcuttur. Bu rafların depo içerisinde yerleşimi, ürünlerin indirilip kaldırılması konusunda büyük önem taşır. Raf sistemleri 3 çeşittir:

Civatalı Raf Sistemleri: Çelik raf sistemleri tabla ağırlıklarına bağlı olarak 100 kg kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Hafif Rack Raf Sistemleri: Diğer adı geçme sistemi olarak da bilinen, hafif yüklerin taşınmasında kullanılır.

Ağır Rack Raf Sistemleri: Paletli veya ağır paletli yüklerinizde kullanmaya yarayan raf sistemidir. Her bir rafta maksimum 2000 kg ağırlık taşıyabilirsiniz.

Deponuza uygun raf modellerinden birini seçtikten sonra raf sistemleri üretimi yapan firmalarla iletişime geçerek sistem tasarımı, imalatı ve raf montaj hizmetlerini bir arada alabilirsiniz. Uzman kadrolarıyla kaliteden ödün vermeyen, montaj hizmetini de profesyonel montaj ekibiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar.