Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 906 kayıtlı firma bulundu

Demir - Çelik - Metal Kategorisi Raf Sistemleri - Raf Üretim Montaj Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Raf Sistemleri - Raf Üretim Montaj Firma Rehberi

Raf sistemleri günümüzde ihtiyaca bağlı olarak ilerleme ve çeşitlendirme göstermektedir. Artan yük hacmi ile depoları en iyi şekilde nasıl kullanabiliriz? Sorusunu yöneltmiştir. Bu nedenle de depo sistemlerinde farklı alternatifler bulma çabasına girilmiştir. Depolarda hangi raf sisteminin daha uygun olacağını iyi analiz edilmelidir. Taşıyacağınız ve depolayacağınız yükün ağırlığına bağlı olarak farklı sistemler mevcuttur. Bu rafların depo içerisinde yerleşimi, ürünlerin indirilip kaldırılması konusunda büyük önem taşır. Raf sistemleri 3 çeşittir:

Civatalı Raf Sistemleri: Çelik raf sistemleri tabla ağırlıklarına bağlı olarak 100 kg kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Hafif Rack Raf Sistemleri: Diğer adı geçme sistemi olarak da bilinen, hafif yüklerin taşınmasında kullanılır.

Ağır Rack Raf Sistemleri: Paletli veya ağır paletli yüklerinizde kullanmaya yarayan raf sistemidir. Her bir rafta maksimum 2000 kg ağırlık taşıyabilirsiniz.

Deponuza uygun raf modellerinden birini seçtikten sonra raf sistemleri üretimi yapan firmalarla iletişime geçerek sistem tasarımı, imalatı ve raf montaj hizmetlerini bir arada alabilirsiniz. Uzman kadrolarıyla kaliteden ödün vermeyen, montaj hizmetini de profesyonel montaj ekibiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Demir - Çelik - Metal Kategorisi Raf Sistemleri - Raf Üretim Montaj Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.