Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 15 kayıtlı firma bulundu

Sivil Toplum Kuruluşları Kategorisi Sendikalar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Sendikalar Firma Rehberi

Sendikalar, hem işçilerle hem de işverenlerle ayrı ayrı görüşerek, onların iş, kazanç, kültürel ve toplumsal yönden çıkarını korumak, yeni haklar elde etmeleri için mücadele etme, işçileri ve işverenleri geliştirme amacıyla yasalar çerçevesinde faaliyet gösteren birlikler olarak bilinmektedirler. Onların en temel yükümlülüğü, istihdam koşulları hakkında araştırmalar yapmak ve bu koşullarının devamlılığını sağlayarak, gelişmelere ön ayak olmaktır.

Sendikalara üye olan kişilere, yardım ve hizmet almalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca da kamu hizmetlerinin iyileştirilmesinde de aktif görev almaktadırlar. Bu çerçevede politik kampanyalar düzenlemek, endüstriyel eylemler gerçekleştirmek böylece de işçilere en iyi ücret ve koşulları yaratmak için çabalama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi en birincil işlevleridir. Sizler de kategorimizde bulunan sendika ilanları ile kendi meslek grubunuzda ilerleme kaydetme sağlama için görüşmeler yaparak, üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Sivil Toplum Kuruluşları Kategorisi Sendikalar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.