Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 21 kayıtlı firma bulundu

ŞERİFE ÖZDEMİR TAVLAN

(Toplamda 0 Yorum)

Hizmet Sektörü Kategorisi Sığınma Evleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Sığınma Evleri Firma Rehberi

Sığınma evleri geçici evsiz barınakları olarak da bilinmektedir. Ayrıca bu tür merkezlerin belirli ve cüzi bir ücret karşılığında suçlu, sabıkalı ve de hastalar için bakım evi olarak faaliyet gösterirler. Kimi sığınma evleri sadece yaşlı ve bedensel engellileri kabul ederken, kimi sığınma evleri de sadece hemşireli bakım gerektiren hastaları kabul etmektedir. Genel olarak bu hizmet kapsamında yetişkinlere yönelik bakım olanakları sunulmaktadır.

Ayrıca İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından sağlık ve sosyal hizmetler dair başkanlığında kurulan ve ihaleye çıkarılan sığınma evlerini de buradaki ilanlardan bulmanız mümkün olacaktır. Öyle ki bu hizmet sadece yaşlı ve suçlular için geçerli değildir. Çocuk ve kadın sığınma evleri olarak da hizmet söz konusudur.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Sığınma Evleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.