Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 505 kayıtlı firma bulundu

Sağlık Kategorisi Solaryum Merkezleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Solaryum Merkezleri Firma Rehberi

Solaryum, kişilerin istek ve talepleri doğrultusunda doğal olmayan yöntemlerle bronzlaştırılması işlemidir. Bu tür işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için solaryum makinelerine gereksinim duyulmaktadır. Bu makineler aracılığı ile kişilerin tenine ultraviyole ışınlar gönderilir. Yayılan ışınlar %97 oranında UVA ve de %3 oranında da UVB içermektedir. Solaryum makinelerinden salgılanan ultraviyole ışınların en önemli özelliği ise gün ışığı karışımından oluşmasıdır.

Solaryum ile bronzlaşma işlemi de tıpkı güneşte bronzlaşma işlemi gibidir. İkisi arasındaki tek fark solaryumda kullanılan ışınların çok daha güvenilir olmasıdır.Çünkü uygulamalar filtreleme yöntemleriyle gerçekleştirilmektedir. Ancak yine de bu yöntemin faydaları olduğu gibi bazı riskleri de söz konusudur. Sitemizin bu kategorisi üzerinden sizler de solaryum merkezlerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Sağlık Kategorisi Solaryum Merkezleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.