Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 7.982 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi Teknik Laboratuvar Test Analiz Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Teknik Laboratuvar Test Analiz Firma Rehberi

Sağlık kurumları bünyesinde en çok ihtiyaç duyulan alanlardan biri de teknik laboratuvar test analiz uzmanları ve malzemeleridir. Hastaların kan testi, idrar testi, ultrason vb. gibi makineler aracılığı ile hastalıklarının teşhis edilmesi için hastanelerin de tam donanımlı, son teknoloji makinelere sahip olması gerekmektedir. Teknik laboratuvar ve test analiz uzmanları genellikle, mikroorganizma kültürleri yetiştirme, boya ve sabitleme gibi teknikleri kullanarak, salgı sıvılar, hücre, doku ve de vücut organlarından örnek hazırlamakla yükümlüdürler.

Bu alanda kullanılan alet ve malzemelerin de cam ve porselenden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Analiz ve çözelti formları için kültür hazırlamakla da yükümlü olan uzmanların, hastane kadrolarında yer almak için bu kategorideki ilanları incelemeleri yeterli olacaktır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Teknik Laboratuvar Test Analiz Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.