Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.441 kayıtlı firma bulundu

Tekstil ve Konfeksiyon Kategorisi Tekstil Brode Firmaları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Tekstil Brode Firmaları Firma Rehberi

Tekstil sektöründe mutlaka olması gereken malzemelerden biri de brode makineleridir. Makinelerdeki ön nakış iplikleri ve de arka mekik ipliklerinin gergin kumaşlar üzerinde ardı ardında yapmış olduğu düğümleme işlemine brode denilir. Daha açıklayıcı bir tavırla da; kağıt, kumaş ya da deri üzerinde makine ya da el aracılığı ile yapılan tüm kabartma işlemlerine verilen isim olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Brode işleminin gerçekleştirilmesi için temelde renkli iplere, altın ya da gümüş renkli tellere, pamuk ipliklerine ya da ipeklere gereksinim duyulmaktadır. Bu yöntemle ev tekstil ürünleri, havlular, masa örtüleri, nevresim takımları ve hatta tişört ürünlerine modern bir hava katmak mümkün olacaktır. Sitemizin bu kategorisinde yer alan firmaların ilanları ile sizler de, tekstil brode firmalarına ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Tekstil ve Konfeksiyon Kategorisi Tekstil Brode Firmaları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.