Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 136 kayıtlı firma bulundu

Tekstil ve Konfeksiyon Kategorisi Tekstil Sarf Malzemeleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Tekstil Sarf Malzemeleri Firma Rehberi

Tekstil sektöründe devamlı olarak gereksinim duyulan bazı malzemelerde vardır. Özellikle de dikiş atölyelerinin sıkça kullandıkları malzemeler arasında modelist gönyeleri, üçgen açı şablonları, mezuralar, leke çıkarıcılar, tekstil cımbızlar ve de çeşitli iğne modelleridir. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak üretilen ürünlerin kalitelerinde de çok ciddi anlamda değişiklikler söz konusu olmuştur.

Mesela tekstillerin işini en çok kolaylaştıran malzemeler arasında geoder özellikli cetveller, geoderik cetvel modeller, çengelli iğneler, saip iğneler, otomatik mezura modelleri, riga, ütü kolası, kumaş terazisi, kalıp askısı, dikiş sökücü, ip sökücü ve de toplu iğneler yer almaktadır. Bu tür malzemelerin toptan imalatını sağlayan bir çok firma vardır. Tekstil alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların sarf malzemeleri kolayca temin etmeleri için sitemizin bu kategorisinde yer alan ilanlar üzerinden ilgili firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Tekstil ve Konfeksiyon Kategorisi Tekstil Sarf Malzemeleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.