Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 25 kayıtlı firma bulundu

Resmi Kurumlar Kategorisi Teşvik Destek ve Kalkınma Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Teşvik Destek ve Kalkınma Firma Rehberi

Ülkemizin kalkınmasını sağlamak adına planlar yapan ve yıllık programlarda belirlenmiş hedefler doğrultusunda tasarruf katma değeri yüksek olan yatırımlara yönlendirilmeyi sağlayan, üretimi ve istihdamı destekleyen, uluslararası alanda rekabet gücünü artıracak hamlelerde bulunmak, araştırma ve geliştirme içeriklerinin yüksek bölgelerde daha yüksek yatırımlarla gerçekleştirmek, stratejik anlamda yatırım özendirmesi yapmak vb. gibi işler teşvik destek ve kalkınma kurumlarının en temel görevleri arasında yer almaktadır.

Bu tür kurumlar, çevre korunmasına yönelik yatırımları da destekler ve araştırma geliştirme faaliyetlerinin sürekli olmasını sağlarlar. Aynı zamanda da bölgesel gelişmişlik oranını artırmak da yine teşvik destek ve kalkınma kurumlarının görevleri arasında bulunur. Yatırımların araştırılması, geliştirme faaliyetlerinin sürdürülmesi açısından bu alanda hizmet veren kurumlara büyük ihtiyaç vardır. Sitemizin bu kategorisinde ilgili alanda hizmet veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Resmi Kurumlar Kategorisi Teşvik Destek ve Kalkınma Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.