Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4.210 kayıtlı firma bulundu

Tarım ve Hayvancılık Kategorisi Tohum - Fide Yetiştirciliği ve Ticareti Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Tohum - Fide Yetiştirciliği ve Ticareti Firma Rehberi

Bazı firmalar ve bahçe yapmaya ilgi duyan insanlar, çiftçiler ve de tarım arazisinde seri üretim yapmak isteyen herkesin çeşitli bitkilerden mamul elde ederek hasat yapmaları için tohum ve fide yetiştiriciliği yapan firmalara gereksinim duyulmaktadır. Gerek meyve ağaçları, gerekse de sebze yetiştiriciliğinde kullanılan temel ham maddeler tohum ve de fidelerdir. Tohumlar fidelere göre çok daha uzun süreli üretim için geçerli madde olarak bilinir. Yani çeşitli ağaçlardan elde edilen meyve sebzelerin ortaya çıkması için öncelikle o ağacın tohumuna ihtiyaç duyulmaktadır.

Fideler ise daha çok daha küçük çaplı ve de dönemsel olarak üretilen ürünler için kullanılır. Tohum, fide yetiştiriciliği ve ticareti yapan firmalar ile sizler de bu kategoriden kolayla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Tarım ve Hayvancılık Kategorisi Tohum - Fide Yetiştirciliği ve Ticareti Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.