Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.619 kayıtlı firma bulundu

ESENYURT VERGİ DAİRESİ

(Toplamda 0 Yorum)

BÜYÜKORHAN MALMÜDÜRLÜĞÜ

(Toplamda 0 Yorum)

KÖPRÜKÖY MALMÜDÜRLÜĞÜ

(Toplamda 0 Yorum)

TEKMAN MALMÜDÜRLÜĞÜ

(Toplamda 0 Yorum)

DİCLE MALMÜDÜRLÜĞÜ

(Toplamda 0 Yorum)

ERGANİ MALMÜDÜRLÜĞÜ

(Toplamda 0 Yorum)

SİLVAN MALMÜDÜRLÜĞÜ

(Toplamda 0 Yorum)

ENEZ MALMÜDÜRLÜĞÜ

(Toplamda 0 Yorum)

Resmi Kurumlar Kategorisi Vergi Daireleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Vergi Daireleri Firma Rehberi

Vergi daireleri, vergi vermekle mükellef olan kişi ya da kurumları tespit eden, vergileri tahsil eden, tahakkuk ettiren ve de tarh eden kurumlar olarak bilinmektedir. Bu konuda çalışan kurumlar Vergi Usul Kanunu ve de Vergi Daireleri Kuruluş ve Görevleri Yönetmeliği Kapsamında çalışmak zorundadır.Kanunlarca vergi mükellefleri de vergi uygulamaları bakımından hangi vergi dairesine bağlı olduklarını yine vergi kanunları kapsamında öğrenebileceklerdir. 

Vergi dairelerinin yetki alanları, kuruldukları idarelerinin sınırları çerçevesindedir. Ancak bir ilde birden fazla vergi dairesi kurulmuş ise yetki sınırları tamamen Maliye Bakanlığı tarafından belirlenecektir. Ayrıca vergi dairelerinin bulunduğu il ve ilçe merkezlerinde iç hacmi de göz önünde bulundurularak, birden çok vergi dairesi kurulması halinde yapılacak işlemlerin konusu da Maliye Bakanlığı hükümlerinde kararlaştırılır. Sitemizin bu kategorisinde yer alan ilanları üzerinden sizler de bağlı bulunduğunuz vergi dairelerini bulabilir ve kendi kurumunuz için iş gücü talep edebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Resmi Kurumlar Kategorisi Vergi Daireleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.