Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4.070 kayıtlı firma bulundu

Kimya ve Endüstriyel Kategorisi Yapı Kimyasalları İmalat ve Pazarlama Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Yapı Kimyasalları İmalat ve Pazarlama Firma Rehberi

Yapı kimyasalları; inşaat ve de bina yapımında kullanılan yardımcı malzemelerin tümüne verilen isimdir. İnşaat sektörü firmalarının bu anlamda yapı kimyasalları imalat ve pazarlama yapan firmalara çok ihtiyacı vardır. En yeni teknolojiler ile üretilen çeşitli yapı kimyasalları, geleneksel yapıştırıcı ve güçlendirme malzemelerinin yerini alacak işlevsel ürünler olarak bilinirler. Mesela zemin kaplamada, fayans ya da seramikleri yapıştırmak için yapı kimyasalı gerekmektedir. Üretilen malzemelerin çevre dostu olması da son derece önemli olacaktır.

Yapı kimyasalı denildiği zaman; tamir harçları, yapısal güçlendirme ürünler, su ve ısı yalıtım ürünleri, endüstriyel zemin ürünleri, derzler, beton katkıları vb. gibi malzemeleri saymak mümkündür. Elbette ki bu malzemelerin içerisinde de hidrolik vb. gibi maddelere yer verilerek oluşum sağlamaktadır. Bu kategoride yapı kimyasalları imalat ve pazarlama şirketlerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Kimya ve Endüstriyel Kategorisi Yapı Kimyasalları İmalat ve Pazarlama Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.