Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1 kayıtlı firma bulundu

Spor Kategorisi Yüzme Havuzları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Yüzme Havuzları Firma Rehberi

Yüzme havuzları insanların yaz aylarında kimi zaman serinleme ihtiyacını gidermek için, kimi zamanda eğlenmek ve de dinlenmek için kullanılan su dolu alanlardır. Genel olarak toplu kullanım söz konusu olduğundan, belirli zaman dilimlerinde gerekli malzemeler kullanılarak hijyenin sağlanması gerekir. Eğer kullanıcılar da bazı hijyen kurallarına uymazsa, havuz suyu yeterli düzeye getirilmezse ve de havuz suyu düzenli olarak dezenfekte edilmezse, çeşitli hastalıkların ortaya çıkması da kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle, yüzme havuzlarındaki suya ait olan mikrobiyolojik analiz sonuçları ve de suyu sıcaklık, PH ve de klor değerleri bir pano şeklinde düzenlenerek,kullanıcılara sunulmalıdır. Ayrıca havuzların yılda en az 1 defa olmak kaydıyla boşaltılarak, genel temizliğinin yapılması şarttır.

Havuz temizleme görevlileri kadar havuzu kullanacak olan kişilerin de üzerine çok büyük görev ve sorumluluklar düşer. Bunlardan biri de yüzme havuzuna girmeden önce duş almak, ayak dezenfektesi yapmak ve de havuzu temiz kullanmaya özen göstermektir. Ayrıca havuz derinliklerinin de olması gereken seviyede olmasına dikkat edilmelidir.Sitemizin bu kategorisinden yüzme havuzu tesislerini bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Spor Kategorisi Yüzme Havuzları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.