AKADEMİ TEKNİK OTOMASYON VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

ŞİRİNEVLER MAH. GÖKTAŞ SOK. NO:8/3 PK:34188 BAHÇELİEVLER - BAHÇELİEVLER / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 13.01.2021 19:25:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : AKADEMİ TEKNİK OTOMASYON VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ
  • Kurucu Ortaklar : RAHMİ ÇALIŞKAN
  • Yetkili : RAHMİ ÇALIŞKAN
  • Kuruluş Tarihi : 28 Mart 2018 Çarşamba
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - YENİBOSNA VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 47920409858
  • Ticaret Odası : ESNAF VE SANATKARLARI ODASI
  • Oda Sicil Numarası : 723465
  • NACE Kodu : 802001
  • Faaliyet Alanları : Alarm ve Güvenlik Sistemleri İmal, Bakım, Kuruculuğu ve Tamirciliği
Akademi Teknik Otomasyon 2017 yılında sektörde çalışmalarına başlayan farklı iş kollarında hizmet veren onlarca bayi ve çözüm ortakları ile Vega Yazılım bayiliğini yürütmekteyiz. Aynı zamanda bu bölgelerde Enpos kasa, Cas Terazi,Digi Terazi, Vegapos, Tysso , Sam4s ,Sbarco, SüperLead ,sunmi ,Sycall ürünlerinin ve bir çok barkod ekipmanlarının satış dağıtıcılığını yapmakta ve servislik hizmeti vermektedir.

Ayrıca Kamera güvenlik sistemleri, ses sistemleri, network altyapısı kurulumu ve santral sistemleri hizmetleri vermekteyiz

Servislik verdiğimiz alanlarda bölgedeki bayilerimize gerek yazılım, gerek donanım anlamında destek vermekteyiz. Faaliyet Alanlarımız ; Market / mağaza otomasyonu, Restoran / Cafe otomasyonu , sıcak soğuk saha satış uygulamaları, toptan satış işletmeleri, inşaat Firmaları, Kooperatifler, dernekler , mağaza ve butikler, benzin istasyonları , bayan kuaförü ,güzellik salonları, AVM ler, tarım işletmeleri gibi bir çok alanda hizmet veren ve farklı sektörlere çözümleri olan bir yapıya sahiptir.

Uygulamalarımız;
Barkod sistemi ve otomasyon uygulaması, Özel yazılımlar ve proje geliştirme Network ve Bilgisayar altyapı sistemleri, Güvenlik Teknolojileri Cloud Yedekleme (veri saklama sistemleri )e- dönüşüm, E Ticaret Web uygulamaları Danışmanlık Hizmetleri RFID Uygulamaları Pdks (personel takip sistemleri) Müşteri kartı uygulamaları, Bariyer ve turnike çözümleri.

Firmamız özel ve işletmelere özel çözümler sunarak Yazılım tecrübesini en başta market mağaza online satış uygulaması olmak üzere lojistik ve saha satış otomasyonu alanındaki uygulamalarıyla faaliyete geçirmiştir. Online sıcak ve soğuk satış uygulamalarıyla rut sisteminde faaliyetleri bulunmaktadır.. Sektörlere uygun farklı çözümler için özel yazılımlarla firmaların gelişmesinde yardımcı olmakta ve çözüm ortaklığı rolünü elinden geldiğince üstlenmektedir.

Vega yazılımın bir çok alanda yapmış olduğu sektörel yazılımlara ve spesifik çözümlere destek olmakta ve işletmelerin ihtiyaçlarının en yüksek düzeyde karşılanması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ürünler
Barkod Okuyucular
Çağırma Sistemleri
Dokunmatik Cihazlar
Paketleme
Terminal
Teraziler
Yazıcılar
Mağaza Güvenlik Sistemleri
Raf Sistemleri


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
AKADEMİ TEKNİK OTOMASYON VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ
İPTAL