AYDINOĞLU ALÜMİNYUM NAKLİYE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADNAN MENDERES MAH. AYŞİRİN SOK. NO.34 ARNAVUTKÖY - ARNAVUTKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 16.05.2019 01:18:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : AYDINOĞLU ALÜMİNYUM NAKLİYE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : AYDINOĞLU ALÜMİNYUM
 • Sermaye : 100.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KÜÇÜKKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 1160410560
 • Ticaret Odası : İSTANBUL SANAYİ ODASI
 • Sicil Numarası : 792339-0
 • NACE Kodu : 467204
 • Faaliyet Alanları : Alüminyum Eşya, Doğrama İmal ve Tamirciliği,Madeni Boru (Profil) İmal ve Satıcılığı,Sac ve Galvanizli Sactan Mamul Eşya İmal, Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0116041056000015
 • E-Tebligat Adresi : 25959-38893-49893
 • Çalışan Sayısı : 51-200
Şirketimiz 1964 yılında Yusuf AYDIN tarafından Aydın Demircilik adı ile Tokat ili Zile ilçesinde kurulmuştur. Yozgatlı bir tüccar olan Yusuf ağa kurduğu demirci atölyesinde dönemin ihtiyacı olan (balta, keser vb…) demir türevi ürünler üreterek çevre illere pazarlamaktadır. Yedi çocuk sahibi olan Yusuf ağa çocukların büyümesi ve işlerin gelişerek ürünlerinin marka haline gelmesi ile yenilikçi bir karar alarak 1978 yılında imalathanesini ticaretin merkezi olan İstanbul’a taşımıştır, bu ileri görüşlü cesaretli kararı kendisine yeni kapılar açmış Alüminyum metali ile tanışmıştır, ilk olarak alüminyum levha türevi olan sıvama ürünler üretmeye başlamış ve bir süre sonra levha tedarik ettiği üretici firmaya ortak olmuştur, ortaklıktan kısa bir süre sonra piyasa talebi dikkate alınarak Yusuf ağanın sermaye desteği ile dönemde çok kısıtlı olan Alüminyum ekstrüzyon pres ve ekipmanları yaptırılarak alüminyum profil üretimine başlanmıştır.

Aydınoğlu Alüminyum

Bu önemli yatırımdan birkaç yıl sonra Türkiye’de ve komşu ülkelerde Alüminyum profil kullanımının yaygınlaşması akabinde artan talep doğrultusunda işler büyüyerek devam etmiş ve 2000’li yıllara gelindiğinde 800t ve 1600t gücünde iki pres ile 3000m2 kapalı alanda üretim yapan bir fabrika haline gelmiştir, 2001 yılında karşılıklı anlaşma ile ortaklık dostluk çerçevesinde sonlandırılmıştır, sonrasında çocukların isteği ve fikir birliği ile Aydınoğlu Alüminyum markası oluşturulmuş bu isimle profil üretimi devam ettirilmiştir. 2003 yılında hayata gözlerini yuman Yusuf ağa çıtasını daima en yukarda tuttuğu fabrikasını çocuklarına emanet etmiştir.

Aydınoğlu Alüminyum

Bu tarihten sonrada hızlı bir ivme ile büyüyen Aydınoğlu Alüminyum çok ortaklı aile şirketi olmanın sıkıntısını yaşamış kardeş olan ortaklar arasında farklı tarihlerde iki kez ayrışma yaşamıştır. Sonuç olarak ayrışmalar kısa süreli kan kaybına neden olsa da Aydınoğlu Alüminyum markası Yusuf ağanın büyük oğlu Durak AYDIN tarafından en iyi şekilde temsil edilmeye devam etmiştir. İstanbul Arnavutköy’de merkezi olmak üzere iki tesisinde en yeni teknoloji ile üretim yapan şirketimizin Ceo’luk görevini 2013 yılından itibaren Yüksek Mühendis Yusuf Muhammet AYDIN üstlenmektedir.

Faaliyet Alanları
Alüminyum Ekstrüzyon
Alüminyum Eloksal
Alüminyum Elektrostatik Boya
Alüminyum Kalıp
Alüminyum Test Merkezi
Mekanik İşlem


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
AYDINOĞLU ALÜMİNYUM NAKLİYE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL