Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 5.385 kayıtlı firma bulundu

Demir - Çelik - Metal Kategorisi Alüminyum Profil Levha Kompozit Panel Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Alüminyum Profil Levha Kompozit Panel Firma Rehberi

Alüminyum hayatımızın çoğu alanında karşımıza çıkan bir elementtir. Alüminyum elementi özellikleri sebebiyle kullanım alanı geniştir. En önemli özelliği ısıya karşı dayanıklı olmasıdır. Öyle ki erime sıcaklığı 660 C’dir. Sanayi alanında demirden sonra en önemli elementtir. Gün geçtikçe kullanım alanı genişleyen alüminyum profil kalite olarak da çeliği aramamaktadır. Alüminyum profillerinin tercih edilme nedenleri çeliğe göre ağırlığının daha hafif olması, sevkiyat sırasında kolaylık sağlaması, özel kanalları sayesinde her alanda rahatça kullanılabilmesidir.

Kompozit Panel, alüminyum levhalarla kaplanması ile oluşturulan yapı malzemesidir. Kompozit paneller kırılmaya karşı dayanıklıdır, çatlama, yangın, oksitlenme ve paslanmaya karşı da oldukça dirençlidir. Özellikle bina cephe giydirmede sıklıkla kullanılır. Dekorasyon ve reklam panellerinde önemli bir yere sahiptir. Yeni yapılan binalara takılan paneller dış görünüşün daha şık, modern gözükmesini sağlamaktadır. Ses ve ısı yalıtımı, onarıma ihtiyaç duymaması, uzun yıllar kullanabilir olması, esnek olması ve temizliğinin kolay olması tercih sebebi olmuştur.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Demir - Çelik - Metal Kategorisi Alüminyum Profil Levha Kompozit Panel Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.