Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 14.914 kayıtlı firma bulundu

Plastik Sanayi Kategorisi Pvc Kapı Pencere Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Pvc Kapı Pencere Firma Rehberi

Pvc, petrol, doğalgaz ve de tuzun birleşiminden oluşan bir tür polimerdir. Elde edilen polimer, çeşitli katkı maddeleriyle harmanlandıktan sonra çok yüksek sıcaklıklarda yeniden şekillendirilir. Bu işlem sonucunda PVC maddelerin imal edilme süreci tamamlanacaktır. Ancak üretilen diğer plastik türüne göre polimer zincirinde klor atomu taşıyor olmasıyla farklı yönler taşımaktadır. İçeriğinde klor bulunması nedeniyle de alev alma sıcaklığı çok yüksek olacaktır.

Yeterli sıcaklık söz konusu olmadığında PVC üzerinde tutuşan alev kendiliğinden söner. Bu nedenle hem ev hem de iş yerlerinde kullanılacak en güvenli malzemeler olduklarını söylemek mümkündür. PVC genel olarak kapı ve pencere üretiminde kullanılmaktadır. Bu nedenle de özellikle de mobilya sektörünün en önemli ham maddesi olduğunu söylemek mümkün olacaktır. PVC kapı ve pencere imalatı ve satışı yapan firmalara sitemizin bu kategorisinde ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Plastik Sanayi Kategorisi Pvc Kapı Pencere Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.