CESU DANIŞMANLIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TERAZİDERE MAH. EGEMEN SOK. NO:19/A BAYRAMPAŞA - BAYRAMPAŞA / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 10.02.2021 02:17:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : CESU DANIŞMANLIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 21 Kasım 2014 Cuma
  • Sermaye : 50000
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - TUNA VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 2060692333
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 947606-0
  • NACE Kodu : 791101
  • Mersis No : 0206069233300015
  • E-Tebligat Adresi : 25939-39766-67011

Cesu Turizm Danışmanlık | Sizin İsteyin Yeter
Uluslararası Hukuk danışmanlığı, Yurt Dışı Yatırım Danışmanlığı, Oturum İzni ve Vize Danışmanlığı gibi alanlarda sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

HAKKIMIZDA
2014 yılında “Herkese danışmalık” ilkesiyle yola çıkan CESU DANIŞMANLIK, 6 yıldır yürüdüğü bu yolda ilkesi doğrultusunda bir çok ulusta bulunan avukatları,ofisleri ve bağlantılarıyla sizlere daha ayrıcalıklı bir danışmalık hizmetiyle tanıştırıyor.
Makedonyada bulunan danışmanlık ve turizim şubesi, Yunanistanda bulunan danışmanlık şubesi, İstanbul merkezli olamak üzre Kosovada turizim ve danışmalık şubesi, Ukraynada danışmalık ve turizim şebesiyle çok geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir.

Oturum İzni ve Vize Danışmanlığı
Yunanistan ve Makedonya başta olmak üzere bir çok ülke de konsolosluk bağlantılarımız,avukatlarımız,profesyonel ekibimiz sayesinde yurt dışında tüm oturum izni ve vize işlemlerinizi kısa sürede tamamlıyoruz.

Yurt Dışında İş ve Yatırım Danışmanlığı
Yunanistan ve Makedonya başta olmak üzere yurt dışında ki tüm ticari faliyetlerinizde profesyonel ekibimiz,yurt içi ve yurt dışında bulunan avukatlarımız ve yeminli tercümanlarımızla yanınızdayız.

Uluslar Arası Hukuk
Yurt dışında ve yurt içinde bulunan avukatlarımızla bir çok ülkede haklarınızı beraber arıyoruz.
Geniş ve tecrübeli kadromuz sizlerin hizmetinizde.

Seyehat Danışmanlığı
İster iş ister tatil amaçlı seyahatlerinizde yanınızdayız.
Tecrübeli kadromuz, yurt içi ve yurt dışı ofislerimizle en konforlu seyahatleriniz için çalışıyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
A- TURİZM VE SEYAHAT ACENTALIĞI ULUSLARARASI VE ŞEHİRLER ARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI
 a. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek.
Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek.
b. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak.
c. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak.
d. Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak.
e. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir.
f. Hava araçları ile ambulans hizmetleri vermek.
g. Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak.
h. Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak.
B- DANIŞMANLIK
a. Kalite ve Yönetim Sitemleri; ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenlik Sistemi, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar için Kalite Yönetim Sistemi, ISO 17025 Laboratuar Akreditasyonu, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sistemi, ISO16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, SA 8000 Sosyal Sorumluluk, AQAP, EUROGAP, EFQM, CE İşareti konularında danışmanlık yapmak ve sistem kurmak.
b. Genel Yönetim Danışmanlığı; Girişimcilik, stratejik planlama, stratejik yönetim, etkin kaynak kullanımı, yatırım planlama, ürün danışmanlığı, marka yönetimi, iş planı, temel işletmecilik, yeniden yapılanma, kurumsal yönetim, kurumsallaşma, kurum kültürü oluşturma, insan kaynakları yönetimi, kariyer yönetimi, performans yönetim sistemi, ücret yönetim sistemi, muhasebe sistemi, finans, bütçe ve nakit akış sistemi, maliyet muhasebesi, verimlilik yönetimi, satın alma, pazarlama ve satış yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi, israf yönetimi, 5S yönetimi, altı sığma, güvenlik yönetimi, SWOT(GZFT) analizi, dış ticaret konularında danışmanlık yapmak.
c. Avrupa Birliği Proje Yönetimi; proje teklifi hazırlama, inceleme, proje yönetimi, hibe, fon ve kredi sağlama konularında danışmanlık yapmak, AB Üyesi ülkelerle ortak projelere katılımcı olarak çalışmaları yürütmek, gerektiğinde bu projelere koordinatörlük yapmak.
d. Endüstriyel psikoloji ve kişisel gelişim danışmanlığı; İşletmelerde çalışan insan ve iş uyumluluğu konularında çalışmalar yapmak.
Liderlik, iletişim, özgüven, kaygı, stres yönetimi, motivasyon, nlp, koçluk, konsantrasyon, kişisel gelişim ve değişim, çoklu zeka, duygusal zeka, mesleki gelişim, kariyer planlama konularında bireylerin kişisel gelişimlerini sağlamak.
e. Denetim: Tüm sektörlerdeki tüzel ve gerçek kişilere, işletmelere, kurum ve resmi kuruluşlara bünyesindeki veya sözleşmeli uzmanlar ile kurum iç denetim ve risk değerlendirme faaliyetlerini yürütmek ve raporlamak.
C- TERCÜME - REHBERLİK
a. Tüm dünya dillerinde yazılı ve sözlü çeviri ve tercüme işleri yapmak, yaptırmak, mahallinde tercümanlık hizmetleri yapmak, simultane tercüme işleri yapmak, devlet ve özel sektörün yazılı sözlü ve simultane tercüme işlerini yapmak, bunlarla ilgili ihalelere katılmak,
b. Bu çevirim işlemlerini gerekli mercilerden izin almak kaydıyla, yeminli olarak da yapılması,
c. Toplantılara, gezilere ve uluslararası organizasyonlara tercüman göndermek,
d. Tüm dünya ülkelerine ve bu ülkelerin iş adamlarına tercüman ve rehber sağlamak, e Yerli ve yabancı şirketlere yönetim danışmanlığı yapmak, bu amaçla bütçeleme organizasyon ve planlama konularında hizmet vermek,
f. Türkiye ve dünya gündemini oluşturan konularda panel açık oturum, konferans ve benzeri sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemek, düzenlenen etkinliklerde tercüme işleri yapmak,
Şirket amaç ve konularıyla ilgili olarak aşağıdaki iş ve işlemleri yapar:
1. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir. Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
 2. Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, finansal kiralama yapabilir, yahut kiraya verebilir, yurt içinde ve yurt dışından, teminatlı yahut teminatsız, her türlü borç alabilir. Şirketin sahip olduğu her türlü menkul ve gayri menkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbaşları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü şahıs ve tüzel kişiler namına teminat, kefalet, işletme rehni ve ipotek tesis edebilir, fek edebilir. Alacaklarına karşılık, ipotek veya rehin alabilir, borçlarının teminatı olarak veya üçüncü şahıslar lehine, ipotek yahut rehin verebilir, bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, her türlü kefalet ve teminat verebilir.
 3. Şirket konusu işlerin ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işlerHATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
CESU DANIŞMANLIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL