İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : GİYDİM GİDİYOR TEKSTİL AYAKKABICILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : GİYDİMGİDİYOR
 • Kuruluş Tarihi : 7 Temmuz 2020 Salı
 • Sermaye : 50.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MECİDİYEKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3961300951
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 253277-5
 • Oda Sicil Numarası : 1243045
 • NACE Kodu : 471901
 • Mersis No : 0396130095100001
 • E-Tebligat Adresi : 25868-30684-09953
Giydim Gidiyor - Ünlülerin Tercihi, Trend Kadın Ayakkabı Modelleri
GiydimGidiyor Markası Amerika'nın New York eyaletinde kurulmuştur.
2020 yılında Türkiye'de Online mağazacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.
2021 yılı Nisan ayında İstanbul Nişantaşı'nda ilk mağazasını açmıştır.
2021 yılı içerisinde İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere, İzmir, Ankara, Antalya ve Samsun'da toplam 5 mağaza daha açmayı hedeflemektedir.
Ünlülerin tercihi olan GiydimGidiyor; Yenilikçi, Trend, Öncü, Sıradan Olmayan, Popüler ve Heyecanla büyüyen A plus bir kadın ayakkabı markasıdır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, ŞİŞLİ / İSTANBUL Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda yapılan diğer perakende ticaret (giyim eşyası, mobilya, bilgisayar, hırdavat, kozmetik, mücevher, oyuncak vb. reyonları olan mağazalar (gıda, içecek ve tütün ağırlıklı olmayanlar)) konularında hizmet vermektedir.
TEKSTİL, KONFEKSİYON
a. Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü ipek,pamuk, yün,sentetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örmeve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahiliticaretini ve pazarlamasını yapmak.
c. Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto,etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaretve pazarlamasını yapmak.
Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik,acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak,mağazalar açmak.
d. Her türlü yün, orlon ve sentetik ipliklerden örülmüş bay, bayan ve çocuk trikolarınınimalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
e. Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerin, nişanlıkların dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon vebenzeri malzemelerin alım satımı, işçilik, ithalat ve ihracatını yapmak.
f. Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, güpür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin imalatı, toptan ve perakende alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
g. Pamuklu ve sentetik kumaştan her türlü kadın, erkek, çocuk iç çamaşırları, gecelik,pijama imalatı, ihracatı ve ithalatını yapmak.
h. Her türlü erkek, kadın, çocuk çorabının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatı.
i. Her türlü dokuma ve dokuma ürünlerini imal etmek.
j. Her nevi dokuma etiket imalatı ve toptan satışı,baskı etiket imalatı alım satımı
k. Emniyet kemeri,paraşüt kolonu,tüfek kayışı,palaska ,bel kemerleri,çanta kolonları,kolon kurdele,ekstrefor,şerit,sargı bezi,bel lastiği,tuhafiye lastik çeşitleri,ayakkabı şerit ve biyeleri,erkek ve çocuk pantolon askıları ve her çeşit dardokuma çeşitleri imalatı ,ihracatı ve ithalatını yapmak
l. Tekstil ürünlerine nakış işlemlerini yapmak, yaptırmak.
m. Her türlü tekstil ve konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat,yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını,ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak e ticaret yapmak
AYAKKABI
a. Her türlü kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, botları, çizmeleri, terlikleri ve benzerimamulleri üretmek, ürettirmek, alıp satmak, pazarlamak, ithal ve ihraç etmek, buamaçla yurt içinde ve yurt dışında sınai ve ticari tesisler kurmak.
b. Her nevi ayakkabı, terlik yapımında kullanılan poliüretan, PVC taban ve kalıplarınınnı, satımını, ithalatını ve ihracatını yapmak ve yaptırmak.
c. Her türlü kadın ve erkek çantası, cüzdanı, portföyü ve kemerinin üretimi, pazarlaması,ithalatı ve ihracatını yapmak.
d. Her nevi ayakkabı tabanı, kösele, lastik, plastik, kauçuk ve ayakkabılarda kullanılanher çeşit astarlık ber, astarlık deri yapıştırıcılar, aksesuar, toka, bağ vb. fort, bombe,tela gibi malzemeler ökçeler, ökçe kalıpları, vardelaların imalatı, ithalatı, ihracatı, dahili ticareti yapmak,e ticaret yapmak
BİLUMUM İPLİK
a. Her türlü endüstriyel dikiş ve sanayi iplikleri imalatı, alımı, satımı, ithalat ve ihracatınıyapmak.
b. Her türlü pamuk ipliği ile tabii suni ve sentetik elyaftan mamul ve bunların karışımındanmeydana gelen ipliklerin, polyester suni ipek ipliklerin, yün ipliklerin, boyalı ipliklerinüretimi, bükümü, apresi, kasarı, empirmesi; çile, dantel yumağı, ağ ipliği üretimi buipliklerin sarılacağı ağaç, plastik veya karton masura, bobin ve makara imalatı, alımı,satımı, ithalatı ve ihracatı.
BOYAHANE, ELBİSE TEMİZLEYİCİLERİ VE ÇAMAŞIRHANELER
a. Her nevi tekstil ve tekstil ürünleri ile deri ürünleri, her nevi kumaş örme iplik elyaf hertürlü iç ve dış giyim mamul ve ham maddelerinin boyanması, yıkanması ve baskıişlemlerinin yapılması ve fason işçiliğinin dışarıya yaptırılması.
b. Her türlü elbise, çamaşır, perde, halı, çarşaf, yorgan, masa örtüsü ve tekstil ürünlerininkuru temizleme, yıkama, taşlama, boyama, ütüleme ve kolalanmasını yapmak.
c. Her cins giyim eşyalarına ait yakaların pres, ütü işçiliğini yapmak, yaptırmak, fasonütüsünü yapmak, bunlara ait elyaf ve tamamlayıcı maddelerin kesimini, kalıplarını vepres işlerini yapmak.
d. Her türlü kuru temizleme, her nevi ütü ve paketleme işleri yapmak.
e. Her türlü boya, apre, kasarlama, ütü, emprime tesislerinin kurulması ve işletilmesi.
f. Her türlü giyim eşyasının ilik, düğme işini yapmak ve yaptırmak.
g. Kuru temizleme ve yıkama işlerinin yapılabilmesi için kuru temizleme ve yıkamafabrikaları kurulması, kurdurulması, montajının yaptırılması.
DERİ
a. Ham, mamul veya yarı mamul deri almak, satmak, deri ithalatı ve ihracatı ile uğraşmak.
b. Ham deriden; mamul deri, kösele, vidala, zik ve süet imal etmek, bunların ithalatı veihracatını yapmak.
Tabakhane tesisleri kurmak.
c. Her nevi deri, güderi ve deriden mamul giyim eşyası; kürk, mont, kaban, ceket, yelekgibi ürünlerin imalatını yapmak ve fason olarak yaptırmak.
d. Deriden mamul sümen, koltuk, kalemlik, kitaplık gibi ürünlerin imalatı, ithalatı veihracatını yapmak.
EV TEKSTİLİ VE MEFRUŞAT
a. Her türlü mefruşat, perdelik ve perdelik tül, güpür mamullerinin, alımı, satımı, imalatı,ithali ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü ev tekstil ürünleri ve aksesuarlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
GİYDİM GİDİYOR TEKSTİL AYAKKABICILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL