Firma Arama Sonuçları

Toplam 11.397 kayıtlı firma bulundu

Havlu - Bornoz Mağazaları

Havlu her iki yüzünde yumuşak tüyleri olan bir çeşit bezdir. Vücudun ıslak olan yerlerini kurutmaya yarar. Üreticiler çoğunlukla pamuk tercih eder çünkü ağartıldıktan sonra havluya suyu emme gücü verir. Özellikle günlük yaşantımızda en basitinden ellerimi ve yüzümüzü yıkadığımızda veya duştan çıktığımızda eğer bornoz yoksa havlu kullanmaktayız. Kullanımı oldukça yaygındır. Ancak her havlu sağlıklı değildir. Bu sebeple de havlu seçerken yumuşaklığı ve suyu emme gücüne bakılmalıdır. Bambu veya modal yani doğal lif olmasına özen gösterilmelidir.

Bornoz banyo ve duş sonrasında ıslak vücudu kurulama ihtiyacını karşılayan, giyilebilen bir üründür. Her renkte ve işlemede bornoz bulunmaktadır.

Havlu yapımında iplikler iş makinelerinde sarılır ve boyama işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında da dikim işlemi gerçekleştirilir. Bornoz üretimi havlu üretimiyle aynıdır. Bornoz üretiminde silikon, hidrofil, enzim ve türbang kullanılır. Hidrofil suyu emme özelliğine sahiptir. Silikon bornoza yumuşaklık vermektedir.

Havlu - bornoz mağazaları her alışveriş merkezinde bulunmaktadır. Sizlerde yumuşacık havlu ve bornoz takımı almak isterseniz bu mağazalara uğrayabilirsiniz.