Firma Arama Sonuçları

Toplam 19.777 kayıtlı firma bulundu

Ev Tekstil Ürünleri Mağazaları

Mobilya, yatak, nevresim takımı, vatkalar, halılar, bornoz ve havlular kısacası kullanım alanlarına göre farklılık gösteren tekstil ürünlerinin bir arada bulundurulan, alışveriş yapılan yerlere ev tekstil ürünleri mağazaları denmektedir.

Ev tekstil ürünleri kullanım alanlarına bağlı olarak kategoriye ayrılmaktadır. Mutfak tekstilleri, banyo tekstilleri, salon tekstilleri, bebek odası tekstilleri, genç odası tekstilleri, yatak odası tekstilleri, bahçe tekstilleridir. Dekorasyon amaçlı kullanılan ev tekstilleri ise duvar panoları, paravanlar, kapı süslemeleridir.
Mutfak tekstilleri; evlerin mutfak bölümünde kullanılan tekstil ürünleridir. Mutfak takımları adı altında üretim yapılmaktadır. Masa örtüsü, peçete ve temizleme peçeteleri, servis örtüsü, tutaç, mutfak önlüğü, fırın eldiveni yer almaktadır.

Banyo tekstili; evde yaşayan kişilerin temizleme ve rahatlama ihtiyaçlarını giderdikleri evin bölümünde kullanılan tekstil ürünleridir. Bornoz ve havlu takımları, klozet takımları banko tekstilinde yer almaktadır.

Salon tekstilleri; evlerin salon bölümlerinde kullanılan eşyalardır. Yemek masası, koltuk ve sandalye kılıfları, servis örtüleri, sehpa örtüleri ve perdelerden oluşmaktadır. Kişilerin tercihlerine bağlı olarak salonda kullanılacak tekstillerin de seçimini etkilemektedir.