Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 11.439 kayıtlı firma bulundu

Ev Tekstili Kategorisi Yorgancılar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Yorgancılar Firma Rehberi

Yapılan anket ve araştırmalar sonucunda ortalama olarak insanların ömrünün %30’unu uykuda geçirmektedir. Uyku ortamının iyi hazırlanmış olması, konforlu ve sağlıklı bir uyku uyumasını sağlamakta. Doğru yorgan ve yastık seçimi ile uyku sonrası için önemli bir rol oynamaktadır.

Uyku ortamının iyi hazırlanması için belli başlı hususlar bulunmaktadır. Yeterli oksijen ve nem miktarının sağlanması, ideal ısı ortamının oluşturulması son derece önemlidir. Size uygun yastık ve yorgan seçilmediği takdir de uyku kaliteniz düşmekle beraber kalıcı baş, boyun ve sırt ağrısı oluşmaktadır. Daha sonraki zamanlarda kalıcı ortopedik sorunlara bile yol açabilmektedir. Doğru seçim için ortamınızın iklim şartlarına, kilonuza, terleme hassasiyetiniz gibi pek çok unsura dikkat edilmelidir.

Geleneksel yöntemlerle usta ve çırak ilişkisiyle yürütülen yorgancılar, hazıra ilginin artması sebebiyle zaman içerisinde eski önemini yitirmiştir. Yorgan yapımında çoğunlukla koyunyünü tercih edilmekteydi. Seçilen yün güneşte bekletilerek yumuşamaları sağlanırdı. Yorganda kullanılacak malzeme ise yorganın kullanım amacına göre değişmekteydi. Gündelik kullanılan yorganlarda dokuması yumuşak kumaşlar seçilirken çeyizlere konulacak kumaşlar ise satenden seçilmekteydi.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Ev Tekstili Kategorisi Yorgancılar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.