IDS BİLİŞİM VE İNTERNET TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERKEZ MAH. HANIMEFENDİ SOK. DENİZ APT. NO:72 DAİRE:2 PK:34381 ŞİŞLİ - ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 19.04.2024 15:02:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
6 yorum
Fatih K.

Fatih K.

29 Mar 2020
Nahit S.

Nahit S.

3 Oca 2019
Murat A.

Murat A.

18 Eki 2018

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : IDS BİLİŞİM VE İNTERNET TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : IDS INTERACTIVE DESIGN AND SOFTWARE
 • Firma Türü : LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 21 Şubat 2000 Pazartesi
 • Sermaye : 765.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ŞİŞLİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 4650270666
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 546580-0
 • Oda Sicil Numarası : 546580
 • NACE Kodu : 412001, 432202, 581201, 620101, 620104, 620201, 791101
 • Faaliyet Alanları : Bilgi İşlem Yazılım, Tasarım, Kurulum Hizmetleri,Her Türlü Oto Kiralama İşletmeciliği,İnşaat Taşeronluğu,Otel, Motel, Pansiyon ve Han İşletmeciliği,Reklâmcılık
 • Mersis No : 0465027066600013
 • E-Tebligat Adresi : 25979-43533-39213
 • Çalışan Sayısı : 11-50

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

IDS Türkiye'de 25 Yıllık Tecrübesi ile Web Tasarım ve İnternet Çözümleri, İnternet Reklamcılığı ve Program Yazılımı konusunda seçkin firmalara IT hizmetleri vermektedir.

WEB SAYFASI TASARIMI 

İnternet Sitenizi Hazırlıyoruz. 
NET / .ASP / AJAX / SQL / .HTML / .CSS / JAVA SCRIPT / .PHP / WEB UYGULAMALARI / WEB TASARIM HİZMETLERİ
İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz.

İyi bir web sitesi, kullanımı kolay, çekici, markayı ve kurumsal kimliği yansıtan, ve gerektiğinde genişleyebilecek şekilde yapılmalıdır.
Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

YENİ MÜŞTERİLERE ULAŞIN
Arayan sizi bulsun istemez misiniz?

GOOGLE ADWORDS / İNTERNET REKLAMCILIĞI / TÜRKİYE
Siz işinizle ilgili en doğru kelimeleri seçip Google da reklam verdiğinizde, bu kelimeleri Google da arayanlar öncesizi bulur.
Böylece müşterileriniz ve kazancınız artar.
Sizin başarınız bizim başarımızdır. 
Reklam etkinliğinizi arttırmak için daha fazla söyleyeceklerimiz var!
Adwords Başvurusu yapın, Yeni Müşterilere Ulaşın, Üstelik 100 TL değerinde başlangıç kuponunuz bizden hediye.
Google Adwords Destek Merkezi : İnternet Reklamcılığı

3D ANİMASYON / 3D REKLAM FİLMİ 
Sizi tanıtmakta sorun yaşatmayız. 
3D ANİMASYON / MULTIMEDIA TASARIMI / REKLAM FİLMİ / TANITIM VİDEOSU / SOLID WORKS / 3D MAX
3D Hareketli Görüntüler, 3D Animasyon, Video Montajı, Seslendirme gibi görsel ve işitsel içeriklerle birbiriyle örtüşen Multimedya CD, Tv Reklamı gibi konularda müşterilerimizin bu alandaki iş hedeflerine en uygun kreatif, etkileyici ve kullanıcı dostu multimedia uygulamaları konusunda çözümler sunmaktayız.
2D/3D Animasyonlar, 3D Reklam Filmi, Flash animasyonlar gibi birçok alanda bilgisayar destekli tasarım ve uygulamalar ile sizi tanıtmakta sorun yaşatmayız.

WEB HOSTING / ALAN ADI / E-POSTA 
Web Hosting, Alan Adı Tescili ve E-Posta Hizmetleri 

WEB HOSTING / ALAN ADI TESCİLİ / SİTE YAYINLAMA / E-POSTA 
Kumsal veya Bireysel Web Hosting hizmetlerimiz farklı sunucularımız üzerinde ister Windows 2008 veya Windows 2003 ister Linux işletim sistemi ile en üst seviyede performans sağlayacak şekilde sizlerin hizmetine sunulmaktadır.
.com.tr, .com, .net, .org, .eu gibi domainleriniz müşteri hizmetlerimiz kontrolünde anında tescil edilerek, Otomatik E-Mail Yanıtlayıcı, Anti-Virüs Sistemi, Secure POP3 Desteği, Web Tabanlı Mail Sistemi, Anti-Spam sistemi, IMAP Desteği gibi birçok özelliği bulunduran E-Posta hesaplarınızda aktif edilerek kullanımınıza sunulmaktadır.

PROGRAM YAZILIM HİZMETLERİ 
Size Özel Yazılımlar Üretiyoruz. NET / SQL / C#.NET / VB.NET / VISUAL STUDIO / DEVELOPMENT / SILVERLIGHT / PROGRAM YAZILIMI / YAZILIM HİZMETLERİ
Masaüstü veya İnternet ortamında çalışacak program yazılımı, ve bu programların kurulumu, eğitimi ve destek hizmetlerini veriyoruz.

IDS olarak; müşterilerimize güncel, modern yazılım ve donanım teknolojilerini planyıp , uygulamaya geçirip, bakım ve desteğinide sağlamaktayız.
IT danışmanlığı, sistem entegrasyonu, ara birimlerin geliştirilmesi, yazılım mühendisliği ve sistem yönetimi ekibimizin uzmanlık alanı içindedir.

IDS, ids, Web, Tasarımı, Tasarimi, Web Tasarımı, Google Reklamı, İnternet Hizmetleri, İnternet Reklamcılığı, Google Relamı, Facebok Reklamı, IT, Web Tasarım, Alan Adı Tescili, Mail Server Kurulumu, Oto Yazılımı, Renault DMS, Hosting yayınlama, Otomotiv Yazılımı, Dms Renault,ID&S,IDS Türk,Kurumsal İnternet Sitesi Tasarımı,Google Adwords, BİLİŞİM, İNTERNET, Program Yazılımı,.Net,Silverlight, Visual Studio, Sql Server, Asp.Net, Php, Ajax, Java Script, Flash Tasarım, Site Tasarımı

WEB TASARIM


RESMİ FAALİYET KONUSU

BİLGİSAYAR BİLİŞİM VE İNTERNET
a. Şirket her türlü bilgisayar yazılımlarının, web sitesi, mikro web sitesi ve yazılım ile ilgili tüm uygulamaların üretimi, geliştirilmesi ile sunum, animasyon, simülasyon gibi çoklu ortam ürünlerinin hazırlanması, alımı ve satımını ve pazarlamasını yapmak.
b. İnternet ve On-Line sistemler içinde ve telekomünikasyon yolu ile her türlü bilginin dağıtım, ticaret, pazarlama ve iletişimini yapmak, iletişim sistemleri kurmak.
c. Elektronik ortamda bilgi üretilmesini ve dağıtılmasını sağlamak amacı ile gereken her türlü teknik, elektronik, mekanik ve telekomünikasyon alt yapısını ve kullanıcı birimleri ile çevre cihazlarını kurmak, kurdurmak, kurulmasını sağlamak; bu amaçla her tür ve kategori bilgisayar donanımlarını ve iletişim teçhizatını kurmak, kurdurmak, kurulmasını sağlamak; bu cihazların ve gerekli program ve/veya yazılımların iç ve dış ticaretini, bakım, onarım ve montajını, pazarlamasını, satışını, kiralanmasını, gerekli servis hizmetlerinin verilmesini, depolanmasını, nakliyesini, tanıtımını ve ticaretini yapmak.
d. Her türlü kurumsal ve/veya bireysel müşterilere internet servis sağlayıcılığı, internet içerik sağlayıcılığı ve internet üzerinden elektronik posta adresi, internette web sayfası oluşturulması, web sayfasında reklam gösterimleri, elektronik ortamda alış veriş merkezleri oluşturulması, elektronik ortamda ticaret yapılması ve ödeme sistemleri oluşturulmasına dair hizmetlerin sunulması, tanıtımı, pazarlaması, satımı ve satılan hizmet ve ürünlerle ilgili olarak internet son kullanıcısı da dahil olmak üzere kurumsal ve bireysel müşterilere fatura kesmek.
e. Şirket her türlü ve her marka bilgisayar, bilgisayar yan donanımı, tüketim malzemeleri ve yedek parçalarının üretimi, alım ve satımı, pazarlanması, ithalat ve ihracatını yapmak ve bu amaçla iş yeri açmak.
f. Şirket, eğitim amaçlı her türlü yazılım ve donanım üretimini ithalatını ve ihracatını yapmak, her türlü eğitim faaliyetlerinde bulunmak ve dershaneler açmak.
g. Şirket bilgisayar, bilişim, elektrik ve elektronik konularıyla ilgili her türlü malzemenin ve malın imalatını, ithalatını, ihracatını, alım ve satımını yapmak. Bunlarla ilgili bakım onarım ve teknik destek faaliyetini yürütmek. Bu konuda iş yeri açmak, ihalelere girmek, müteahhitlik hizmetleri vermek.
h. İnternet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, internet sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
i. Ticari amaçlı bilgi işlem merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurtiçi ve yurtdışı data şebekeleri ile irtibatını sağlamak.
j. Veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak, ya da bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak.
k. Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak.
l. Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin yazılımını yapmak, hosting (yayınlama / barındırma) hizmeti vermek.
m. Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin alımı, satımı, pazarlaması, imali, montajı, bakımı için gerekli ham mamul yarı mamul sistemlerinin ünitelerin parçaların ve yedeklerinin ve bunlara uygun her türlü bilgisayarlar ile kontrol edilebilecek ve gelecekte uygulanabilecek teknolojide imal edilmiş mamul ve yarı mamul parça sistem ve üniteler olarak alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
n. Bilgisayar sistemlerinin kurulması ve bunun için her türlü elektrik elektronik donanım imal ve montajını yapmak.
o. Kamu, özel ve tüzel kişilere bilgisayar yazılım ve donanım seçiminde fizibilite raporları hazırlamak, mühendislik, müşavirlik, eğitim, destek ve servis hizmeti almak, vermek.
p. Reklamcılıkla ilgili olarak hediyelik eşya ve promosyon ürünlerinin alımını, satımını, ithalat ve ihracatını yapmak. Promosyon ürünlerini fason olarak yaptırmak.
q. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü internet, sosyal medya, televizyon, radyo, sinema, video sistemleri, yazılı ve yazısız basın araçları, ışıklı ve hareketli panolar, basılı malzemeler, tabela, afiş, afişet, pankart, açık hava panoları ve diğer yararlanabilecek araç ve yöntemlerle reklamcılık ve ilancılık faaliyetlerinde bulunmak.
r. Günlük, haftalık, aylık veya kısa ve uzun dönemli veya dönemsiz olarak Türkçe veya yabancı dilde gazete, dergi, kitap, ansiklopedi, risale, broşür gibi mevkuteyi çıkartmak, yurt içine ve yurt dışına yaymak, satmak ve pazarlamak.
s. Bölgesel veya Ulusal İşletme Rehberlerin, adres listelerini hazırlamak ve yazılı, dijital veya internet ortamında yayımlanması (telefon rehberleri, iş ve ticaret rehberleri, belediye ve şehir rehberleri, vb.)
t. İnternet üzerinden yapılan perakende veya toptan her türlü yeni veya kullanılmış fark etmeksizin ürünün veya hizmetin satışının yapıldığı online alışveriş sistemlerinin (e-ticaret sitesi) yazılımını yapmak, e-ticaret alt yapısı kurmak veya yönetmek bununla ilgili danışmanlık hizmetleri vermek.
u. İnternet üzerinde her türlü mal ve hizmetin alım-satımını yapmak, dağıtmak, tanıtmak ve pazarlanmak ile bu amaçla açık arttırma veya eksiltme düzenlemek, internet sitelerinde ilan almak, vermek, ithalat ve ihracat yapmak ve alım satım işlerinde aracılık etmek.
v. Her türlü kozmetik, güzellik müstahzaratı, vücut ve cilt bakım ürünleri, kolonya, parfüm şampuan ve benzerlerinin, her türlü elektrikli, elektronik eşyanın, her türlü mutfak eşya ve ekipmanlarının, sanayi mutfaklarının, aksam ve aksesuarlarının, her türlü kırtasiye ve ofis malzemeleri ile kitap, dergi, cd, dvd ve benzeri yayınların, her türlü hediyelik eşya, oyuncak ve benzerlerinin, her türlü temizlik malzemeleri ve ürünlerinin, her türlü müzik aletleri, enstrümanları, film, cd, dvd ve benzerlerinin, tekstil ürünleri, spor malzemeleri ve aksesuarlarının, hırdavat malzemeleri ve aletlerinin, her türlü motorlu motorsuz taşıt, aksam ve aksesuarlarının, evcil hayvanlarla ilgili her türlü pet ürünlerinin, her türlü bahçe malzeme ve ekipmanlarının, çiçek, film, fotoğraf makineleri, hırdavat ürünleri, spor ve sağlık ürünleri, kişisel bakım ve hobi ürünleri, takılar, saat, gözlük, beyaz eşya, ev elektronik ürünleri, oyuncaklar, çocuklara ve büyüklere yönelik eğitim setlerinin, her türlü emlakların, internet ortamında pazarlamasını, alım, satımını, kiralanması, tanıtımı, ilanı, ithalat ve ihracatını yapmak.

İNŞAAT
a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.
c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.
d. Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, tesisat, yol, su, kanalizasyon, doğalgaz, altyapı, üstyapı, dekorasyon, restorasyon işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek.
e. Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek.
f. Her türlü havuz inşaatı ve arıtma işlemleri yapmak.
g. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak.
h. Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak.
i. Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak.
j. Dekorasyonla ilgili spor salonlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila, duvar kâğıdı, halıfleks, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı, çatı tadilat işleri yapmak.
k. Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek.
l. Durum (halihazır), kadastro, yeraltı maden ocakları, deniz dibi, Tünel ve baraj, yol, su, kanalizasyon, boru hattı gibi şerit haritalarının yapımı. Parselasyon planlarının yapımı.
m. İslah-imar planlarının yapımı ve uygulama işlemlerinin yapımı.
n. Konusuyla ilgili her türlü dengeleme, hesaplama, yazım ve çizim işlerinin yapımı.

TURİZM
a. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek.
b. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak.
c. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak.
d. Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak.
e. Ticari amaçlı şoförü veya şoförsüz her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir.
f. Hava araçları ile ambulans hizmetleri vermek.
g. Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak.
h. Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak.

Şirket amaçlarını gerçekleştirebilmek için;
1. Konusu ile ilgili, tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel teşebbüsler ihalelerine girmek, ihaleleri almak ve taahhüde girmek, taahhütleri yerine getirmek, başkalarının yerine getirmesini sağlamak.

2. Şirketin isleri için iç ve dış piyasalardan uzun, orta ve kısa vadeli, emval ve kefalet kredileri ve benzeri kredileri temin etmek, emtia, akreditif ve yatırım kredileri ve benzeri kredileri temin etmek.

3. Şirketin amacının gerçekleşebilmesi için gerekli her türlü idare ve hizmet binaları ve depolar ile buna mümasil tesisleri bizzat ve başkalarına ihale suretiyle inşa etmek, bunları alıp, satmak, kiraya vermek, kiralamak, devir ve ferağ etmek, üzerlerinde her türlü ayni ve şahsi tasarruf ve faaliyetlerde bulunmak.

4. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesisler ile taşıt araçlarının ve gayrimenkulleri iktisap etmek, devir ve ferağ etmek, kiraya vermek, kiralamak, gayrimenkuller üzerinde kat mülkiyeti kat irtifakı tesis etmek, gayrimenkullerle ilgili olarak tapu ve kadastro daireleri nezdinde, ifraz ve tevhid, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları yapmak.

5. Şirketin amacına ulaşabilmesi için her türlü menkul ve gayrimenkul mal, ayni ve şahsi hak, hizmet, madde ve malzeme, emtia ile ilgili her türlü mal, araç gereç, hizmeti satın alabilir, kiralayabilir, finansal kiralama, banka kredisi ve sair yollarla alabilir, kurabilir, kurdurabilir, inşa ve imal edebilir, ettirebilir, ithal ve sair yollardan temin edebilir, işletebilir, işlettirebilir, devir alabilir, devredebilir, satım ve teknik yardım sözleşmeleri yapabilir, bunlar üzerinde her türlü aynı ve şahsi hakları tesis, iktisap ve devir edebilir

6. Yukarıdaki faaliyetlerle ilgili olarak her türlü teknolojiden ve telekomünikasyon aracından yararlanmak suretiyle amaç ve konusunu gerçekleştirmek için gerekli her türlü sistemi kurabilir, kurdurabilir, pazarlayabilir, bu sistemlerinden faydalanmak suretiyle bilgi ve veri toplayabilir, bunları pazarlayabilir.

7. Yurtiçi ve yurtdışında mümessillik, acentelik, distribütörlük, bayilik alabilir, verebilir, irtibat büroları, mağazaları, hizmet birim ve mekanları, satış ve dağıtım yer ve teşkilatı, bayilik ve temsilcilikler, ihalelere katılabilir ve bu hususları organize edebilir ve yönetim faaliyetlerinde bulunabilir.

8. Satım dağıtım ve pazarlama faaliyetleri çerçevesinde her türlü reklam, pazarlama, sponsorluk yapabilir, fuarlara katılabilir ve diğer aktiviteleri düzenleyebilir, sair promosyon faaliyetlerinde bulunabilir, bu amaçla yurt içi ve yurtdışında üçüncü kişiler ile anlaşma yapabilir.

9. Yurt içinde ve yurt dışında Şirket faaliyet konularına giren işleri yapan Türk veya yabancı gerçek hükmi şahıslarla birlikte ortak işlemlerde bulunabilir, mevcut ticari işletmelere iştirak edebilir, bunların hisse senetlerine, intifa senetlerine veya tahvillerini satın alabilir, bunlarla ilgili ticari taahhütlerde bulunabilir, şirket veya sair surette ortaklık kurulabilir.

10. Fason imalat, tedarik ve diğer iş anlaşmaları yapabilir yaptırabilir, bu hususlara dair yatırımlara girişebilir, yurt içinde ve yurtdışında her türlü ihalelere girebilir.

11. Her türlü ticari hizmet faaliyetlerinde bulunabilir. İhtiyaç duyulan sahalarda yabancı personel çalıştırabilir, yurt içinde ve yurt dışında personel eğitebilir, yetiştirebilir, semt istihdam edebilir.

12. Şirketin borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek, ticari işletme rehni, sair rehin, kefalet ve diğer teminatları verebilir, ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları alabilir ve ipotekleri fekkedebilir, gerçek veya tüzel üçüncü kişiler lehine her türlü aynı nakdi kefalet verebilir, alabilir.

13. Bankalardan ve finans kuruluşlarından uzun, orta ve kısa vadeli krediler alabilir, mevzuat hükümleri çerçevesinde ve gerekli izinleri almak kaydıyla, tahvil bono, finansman bonosu, oydan yoksun hisse sendi, vb. menkul değerlerine sermaye piyasası araçlarını ihraç ve halka arz etmek suretiyle ulusal ve uluslararası piyasalardan kaynak sağlayabilir, aracılık yapmamak kaydıyla menkul değerleri, sermaye piyasası araçlarını satın alabilir, gerektiğinde satabilir.

14. Yukarıdaki faaliyetlerle ilgili olarak gerekli bilumum ruhsatnameler ile müsaadelerin istihsali, iktisabı ve her türlü marka, patent, ihtira beratlarının, lisans ve imtiyazlarının, ustalık, (know – how) benzeri diğer mülkiyet haklarının, iktisap edilmesi, devir ve ferag etmek ve bunlar üzerinde lisans anlaşmaları yapmak yaptırmak.

15. Her türlü mali, hukuki, ticari ve sanayi işlemleri icra edebilir, teknik yardım, proje, lisans patent, faydalı model, resim, marka, patent, know – how, goodwill, franchising, gibi gayri maddi ve fikri hakları iktisap edebilir, Üzerlerinde her türlü tasavvufta bulunabilir, bunlarla diğer sınai mülkiyet hakları veren lisans anlaşmaları, sair anlamaları yerli ve yabancı firmalarla yapabilir, bunları tescil edebilir, devir ve ferağ edebilir, alabilir.

16. Konusu ile ilgili faaliyet gösteren, yurt içindeki ve yurt dışındaki gerçek ve tüzel kişilerle; Konusu ile ilgili her türlü ihaleye katılmak ve taahhütlere girmek teklifler vermek, kamu ve özel kesimden arazi ve tesisler kiralamak, satın almak, satmak, tapuya tescillerini, kanun hükümleri çerçevesinde her türlü ortak faaliyetlere girişmek veya ortaklıklar tesis etmek, mümessillik almak ve vermek. İştigal konularını gerçekleştirmek amacı ile nakil vasıtaları iktisap etmek, kiralamak, satın almak, şirket adına tescil ettirmek, kiraya vermek veya satmak.

17. Şirket mallarını, tesis ve araçlarını sigorta ettirebilir.

18. Şirket amacını gerçekleştirebilmesi için her türlü mali, ticari sanayi ve idari işlem faaliyetlerde bulunabilir.

19. Ticari amaçlı bilgi işlem merkezleri kurabilir, bu merkezlerin yurtiçi ve yurtdışı data şebekeleri ile irtibatını sağlayabilir.

20. Veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemlerini veya hizmetlerini yapabilir, satabilir, kiraya verebilir veya İnternet üzerinden yayınlayabilir.

21. Her türlü bilgisayar sistemlerine, yazılımına ve donanımına destek hizmeti verebilir.

Şirket yukarıda gösterilen islerden başka şirket için faydalı ve lüzumlu görülecek başka işlere girişilmek istendiğinde, Ortaklar kurulunun teklifi ile ve ortaklar kurulunun vereceği onay ve karar doğrultusunda bu işleri yapabilecektir.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
IDS BİLİŞİM VE İNTERNET TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL