ÖZET BİLİŞİM DANIŞMANLIK GÜVENLİK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ORUÇREİS MAH. GİYİMKENT 18.SOK. G.KENT SİT. B199 APT. NO:124/A PK:34235 ESENLER - ESENLER / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.06.2020 17:56:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ÖZET BİLİŞİM DANIŞMANLIK GÜVENLİK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 5 Mart 2019 Salı
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ATIŞALANI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6900426402
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 182707-5
 • Oda Sicil Numarası : 1172490
 • NACE Kodu : 461401
 • Mersis No : 0690042640200001
 • E-Tebligat Adresi : 25959-90379-53794
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Meslek Grubunda İSTANBUL / ESENLER Bölgesinde Bilgisayar, yazılım, elektronik ve telekomünikasyon donanımlarının ve diğer büro ekipmanlarının bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak toptan satışını yapan aracılar konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
1. BİLGİSAYAR, BÜRO MAKİNELERİ VE KIRTASİYE

a. Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri ,endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek. internet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
b. Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak.
c. Kırtasiyelerde satılması mutad olan her nevi okul malzemesinin, iş yeri için gerekli faks,fotokopi makinesi, ozalit, teksir makineleri, hesap makinesi,
d. Bilgisayar makineleri, donanımları, yazılımları ve sistemleri ile disk, disket, manyetik bant, dosya, kağıt, yazıcı şeridi, kartuş vb. bilgisayar tüketim malzemeleri ve bilgi teknolojilerini üretmek, almak, satmak, ithal ve ihraç etmek.
2. BİLİŞİM
a. Elektronik haberleşme sistemleri, bilgisayar ve bilgisayar sistemleri radyo frekans ve mikro dalga sistemleri kuruluşu, montajı ve demontajı ile ilgili teknik servis ve bakım hizmetleri sunmak.
3. REKLAM ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK
a. Reklamcılıkla ilgili olarak hediyelik eşya ve promosyon ürünlerinin alımını, satımını,ithalat ve ihracatını yapmak. Promosyon ürünlerini fason olarak yaptırmak.
b. Her türlü halkla ilişkilerle ilgili hizmetler vermek.
c. Her türlü eğlence ve gösteri merkezi, sergi ve panayır alanı, kongre merkezi, sanatsal gösteri merkez kompleksi işletmek, kiraya vermek, kiralamak ve danışmanlık yapmak. Yetkili mercilerden izin almak kaydıyla yurt içinde ve yurt dışında sanat ve eğlence gösterileri, konserler, müzikal oyunlar, tiyatro oyunları, folklor gösterileri, bale oyunları, eğlence ve yarışma programları ve benzeri sanat ve eğlence faaliyetleri organize etmek, sergilemek, tertip etmek veya ettirmek.
d. Her türlü reklam organizasyon ve danışmanlık hizmetleri yapmak.
4. GÜVENLİK SİSTEMLERİ
a. Her türlü güvenlik sistemleri ve yedek parça ve aksesuarlarını satmak, imal etmek, ithalatını ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü yangın algılama sistemleri, gaz algılama sistemleri, hırsızlık alarm sistemleri,kapalı devre güvenlik sistemleri, yangın söndürme sistemleri ithalat, ihracatı, satışı,montajı, bakımını yapmak.
c. Güvenlik ve korumaya ilişkin tüm elektronik, optik, audiovisual, mekanik cihaz, kameralar ve monitörler almak ve satmak.
5. İNŞAAT
a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
b. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak.
6. NALBURİYE
a. İnşaat malzemeleri, demir, bakır, kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla, kiremit, seramik, çini, fayans, karo,mozaik mamulleri, tuğla, taş, mermer, yer döşemeleri,boya, nalburiye malzemelerinin toptan ve perakende olarak alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını ve üretimini yapmak, bayilikler ve mümessillikler almak, kendine bağlı bayilikler kurmak.
b. Her türlü nalburiye işleri yapmak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ÖZET BİLİŞİM DANIŞMANLIK GÜVENLİK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL