PINARLAR KURUMSAL HİZMETLER TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

LİMAN MAH. AKDENİZ BLV. AKDENİZ İŞ MERKZ NO:286/41 PK:07112 KONYAALTI - KONYAALTI / ANTALYA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 14.09.2020 17:25:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : PINARLAR KURUMSAL HİZMETLER TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 27 Eylül 2017 Çarşamba
 • Sermaye : 17.250.000 TL
 • Vergi Dairesi : ANTALYA - ANTALYA KURUMLAR VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7290599898
 • Ticaret Odası : ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
 • Sicil Numarası : 98392
 • Oda Sicil Numarası : 99727
 • NACE Kodu : 551002
 • Mersis No : 0729059989800001
 • E-Tebligat Adresi : 25949-07210-10091
PINARLAR KURUMSAL HİZMETLER
1982'DEN BU GÜNE

Pınarlar Grup kurulduğu 1982 yılından bu güne son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, inşaat sektörü içerisinde özellikle konut yapımında uzmanlaşmıştır. Hedefimiz; gelişmekte olan ülkemizin lokomotifi durumundaki inşaat sektöründe profesyonel, kaliteli ve güvenli yapılara Pınarlar Grup imzası atmaktır.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ve her konumda, üstün mühendislik bilgisi gerektiren önemli projelerin hayata geçirilmesiyle sektördeki ayrıcalıklı konumumuzu korumak en büyük amacımızdır. Firmamız yapılanma ve yaklaşım olarak gelişmiş bir kurum kimliği avantajını kullanırken, müşteri memnuniyeti açısından butik bir şirket gibi davranabilme özelliğine sahiptir.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde güvenilir ve dürüst hizmet yaklaşımından taviz vermeden, büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Pınarlar Grup bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte, teknik yeterliliğini ve kapasitesini de artırmaktadır.

Firmamız, Avrupa ve Dünya'daki teknolojik gelişmeleri takip ederek; ciddiyet, titizlik, güvenirlik ve tecrübe prensipleri üzerine inşa edilmiş firma politikamızla, müşterilerimize binlerce metrekarenin üzerinde hizmet vermiş olup, aynı prensiplerden taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

KALİTE VE SERTİFİKALAR

Projelerimiz, tüm süreçlerde "önce insan" anlayışla yaşam konforunu ön planda tutarak, müşteri memnuniyetine odaklı kalite anlayışıyla yönetilmektedir. Pınarlar Grup tüm süreçlerde denetim mekanizması kurarak, üretimin yüksek kalite standartlarında gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Binalarımız yürürlükteki son deprem Yönetmeliği, T.S. 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve Yapım Kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve ilgili tüm yönetmelik hükümlerine uygun şekilde, ileri teknolojiyle üretilmektedir. Binalarımız, şantiyede ve laboratuvarlarda Yapı Denetim firması, teknik danışmanlar veya Üniversitelerde yapılan testlerle kalite kontrolüne tabi tutulan, TSE belgeli yüksek kaliteli yapı malzemeleriyle hayata geçirilmektedir.

Yüksek katlı blokların tamamı yapılan kapsamlı zemin sondajlarına ve hazırlanan ayrıntılı zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran, projesine göre radye temel veya betonarme yerinde dökme kazık teknolojisiyle hazırlanan kazıklı radye temel ve deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşıladığı kanıtlanmış, taşıyıcı sistem ve TSE’ye uygun kalite güvence belgeli ve ayrıca şantiye ve laboratuvarda testleri yapılan, statik projesine uygun sınıfta hazır beton ile inşa edilen betonarme ve kısmen çelik olarak inşa edilmektedir.

ÖDÜLLER

Homes Overseas Russian Awards

Canyon Residence Proje Ödülü

Russian Gold Proje Ödülü

Güzel Mimari Eserleri Mimarlar Odası Pınarlar Grup Ofis Yapı Ödülü

Mimarlar Odası Antalya Şubesi 11.Batı Akdeniz Mimarlık Ödülleri ve Sergisi Yapı Ödülü

SATIŞ HİZMETLERİMİZ

Proje Tanıtım Turu

İnceleme Gezisi, hayallerinizdeki ev hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmenin en etkili yoludur. Müşterilerimiz için Antalya'da 1-2 günlük gayrimenkul inceleme gezileri düzenliyoruz. Sizi havalanında karşılıyor ve muhteşem deniz veya dağ manzaralı ücretsiz konaklama imkanı sağlıyoruz.

Şatış Sonrası Hizmetler

Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde profesyonel destek.

Satış sonrası işlemler için teknik ve hukuki yardım.

Su, elektrik ve doğalgaz aboneliğine başvuru. (Bu işlem tapunuzu aldıktan sonra yapılır.)

Gayrimenkul yönetimi ve bakımı,

Bakım ve onarım hizmetleri,

Gayrimenkul vergi beyannamelerinde yardım.

Bu hizmetlerin bir kısmı ücretsizdir ve bir kısmı ödeme gerektirir.

Satış Hizmeti

Pınarlar Grup satış ve satış sonrasında her adımda size yardımcı olmaya hazırdır. Tamamlanmış komplekslerimiz ve gelecekteki projelerimiz hakkında size bilgi vermekten memnuniyet duyarız. Size en yakın plajlar, restoranlar, mağazalar, bankalar ve ihtiyaç duyacağınız tüm yerler hakkında detaylı bilgi aktarımı, yeni evinizin tapu belgeleri, su, elektrik ve doğal gaz aboneliği, telefon ve internet için gereken tüm belgeleri hazırlamanıza yardımcı oluyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
Oteller ve benzer konaklama yerleri alanlarında OTELLER meslek grubunda KONYAALTI/ANTALYA Bölgesinde Otel vb. konaklama yerlerinin faaliyetleri (günlük temizlik ve yatak yapma hizmeti sağlanan yerlerin faaliyetleri) (kendi müşterilerine restoran hizmeti vermeyenler ile devre mülkler hariç) gibi konularda faaliyet göstermektedir. İştigal Konusu: Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, nargile salonları gibi konaklama,dinlenme, gezme, eğlenme, yiyecek ve içecek yerleri, komple turistik tesisler, yüzme havuzu, hamam, sauna, turistik alanlar, otoparklar, su sporları, kış sporları, doğa sporları,dağ turizmi, kaplıca turizmi, açık ve kapalı spor salonları, gece kulübü dağ,deniz ve diğer su spor ve eğlenceleri rafting,su kayağı,yüzme ve bu alandaki diğer dağ ve susporlarına yönelik faaliyetler ve bu faaliyetler için gerekli tesis ve işletmeleri kiralayabilir, kiraya verebilir, devir alabilir, devir edebilir, inşaa edebilir veya satın alabilir, satabilir,işletebilirAna Sözleşmesinde Yazılı Konular


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
PINARLAR KURUMSAL HİZMETLER TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL