SOFT GELİŞİM TEKNOLOJİ ELEKTRİK ELEKTRONİK LOJİSTİK TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALTINTEPE MAH. İSTASYON YOLU SOK. NO:3/1 MALTEPE - MALTEPE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 31.01.2021 06:39:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : SOFT GELİŞİM TEKNOLOJİ ELEKTRİK ELEKTRONİK LOJİSTİK TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : GLOBAL ELEKTRONİK MARKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 27 Ağustos 2020 Perşembe
 • Sermaye : 20.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KÜÇÜKYALI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7721333847
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 261438-5
 • Oda Sicil Numarası : 1251208
 • NACE Kodu : 464305
 • Faaliyet Alanları : Elektronik Cihazlar Araç Gereçler Satış, Bakımı ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0772133384700001
 • E-Tebligat Adresi : 25868-72225-16691

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Global Elektronik Marketi | Avantajlı Fiyatlar, Güvenli Alışveriş
Global Elektronik Marketi , ile ihtiyacınız olan teknoloji, elektronik ürün alışverişini avantajlı fırsatlarla ve güvenli bir şekilde yapın.

Her elektronik ihtiyacınıza uygun fiyatlı çözümler sunarak bildiğinizin dışına çıkıyoruz.
%5 anında havale indirimine ek sepette 1000 TL'ye varan ekstra indirimleri kaçırmayın.
Uygun Fiyat
Ürün Çeşitliliği
Kolay İade
Güvenli Alışveriş

Hakkımızda
Globalelektronikmarketi.com Soft Gelişim Teknoloji Elektrik Elektronik Lojistik Taşımacılık İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyete başlamış perakende ve toptan online tüketici elektroniği beyaz eşya teknoloji marketidir

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmet ve ürünler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek tüketiciye ve iş ortaklarımıza duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını düşünerek daimi ticaretimizi sizlere en iyi hizmet kalitesini sunabilmek tüm süreçlerde çıkabilecek sorunları en minimuma düşürebilmek ve müşterilerimizi mutlu edebilmek hep daha iyisini yapabilmek için çalışıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza güvenli, hızlı ve kolay alışveriş süreci sunabilmek tüketici dostu fiyatlar sağlayıp müşterilerimizi memnun etmek çabası içerisinde yürütüyoruz.

MNG KARKO ANLAŞMA KODU: 565359369

RESMİ FAALİYET KONUSU
ELEKTRİK EKİPMANLARI Meslek grubunda, MALTEPE / İSTANBUL Bölgesinde Elektrik malzemeleri toptan ticareti (kablo, sigorta, duy, fiş, priz, ampul, elektrik anahtarı, devre kesici, şalter, röle, pil, batarya, vb.) (endüstriyel olanlar ile elektirikli makine, cihaz ve aletlerde kullanılanlar hariç) konularında hizmet vermektedir.
Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır
İç ve Dış Ticaret:
Her türlü ürünün yurtiçinde alınıp satılması,
Her türlü ürünün ithalat ve ihracatının yapılması,
Elektrik Malzemeleri:
Her türlü elektrikli ve elektronik kontrol aletleri, elektronik devre elemanları, iletken, yarı iletken ve entegre devre elemanları, mikroçipler ve bunların birleştirme elemanlarının alım, satımı ile ithalat ve ihracatını yapmak.
Elektrik ve elektronik donanımlı pano, makine, elektrikli küçük el aletlerinin üretimini yapabilir, bunları yurtiçi ve yurtdışına satabilir.
Sabit ve değişken dirençler, sabit ve değişken kondansatörler, selfler, zayıf akım transformatörleri, elektron tüpleri, diyotlar, transistörlerin alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
Her türlü elektrik malzemeleri ile bilumum elektrik motorları, bobinaj, tevzi panosu, uzaktan kumandalı otomasyon tesisleri, regülatör ve bunların yedek parça ve aksesuarları ile yine her türlü alçak ve yüksek gerilim elektrik malzemelerinin ithali, ihracı, yurtiçi ve yurtdışı pazarlaması ile bu malzeme ve cihazların toptan ve perakende alım ve satımını gerçekleştirmek.
Her türlü şarjlı ve kuru pillerin alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel inşaatın elektrik tesisatını yapmak, yaptırmak, taahhütlere girmek, bu işler için gerekli organizasyonları kurmak.
Teknoloji-Bilişim-Bilgisayar-Kırtasiye:
İnternet ve On-Line sistemler içinde ve telekomünikasyon yolu ile her türlü bilginin dağıtım, ticaret, pazarlama ve iletişimini yapmak, iletişim sistemleri kurmak.
İlgili mercilerden izin almak kaydı ile telli veya telsiz haberleşme halleri ile yurtiçi ve yurtdışı enformasyon sistemlerine erişim hizmeti sağlamak ve her türlü hizmetlerini sunmak.
İnternet erişimi sağlamak,internet üzerinden her türlü malın alım,satım,işlemlerini gerçekleştirmek ve bu amaçla sanal mağazalar oluşturmak ve alt yapı hizmetleri vermek.
Elektronik ortamda ,telefon ile veya müşteri ile birebir kontör satışı yapmak.
Elektronik ortamda bilgi üretilmesini ve dağıtılmasını sağlamak amacı ile gereken her türlü teknik,elektronik, mekanik ve telekomünikasyon alt yapısını ve kullanıcı birimleri ile çevre cihazlarını kurmak,kurdurmak, kurulmasını sağlamak; bu amaçla her tür ve kategori bilgisayar donanımlarını ve iletişim teçhizatını kurmak, kurdurmak, kurulmasını sağlamak; bu cihazların ve gerekli program ve/veya yazılımların iç ve dış ticaretini, bakım, onarım ve montajını, pazarlamasını, satışını, kiralanmasını, gerekli servis hizmetlerinin verilmesini, depolanmasını, nakliyesini, tanıtımını ve ticaretini yapmak.
Yurtiçi ve yurt dışındaki çeşitli sektör ve faaliyet konularına ilişkin bilgi merkezleri oluşturmak ve bu bilgileri talep eden kuruluşlara pazarlamak,sanal ortamda reklam pazarlamak.
Bilgi ve verilerin üzerine kaydedilebildiği compaktdisc, cd-rom, dvd-rom, disket, harddisk veya benzeri teknik malzemeler, bilgi, ses ve hayal kayıt görüntüleme ve elektronik telekomünikasyon alet, cihaz ve sistemleri almak, satmak, ithalat ve ihracatını etmeye yarayan fotokopi, faksimile hesap ve ölçme makineleri, yazıcı ve çizici gibi elektrikli, elektronik, mekanik ve sair cihaz ve sistemleri almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak.
Her türlü kurumsal ve/veya bireysel müşterilere internet servis sağlayıcılığı, internet içerik sağlayıcılığı ve internet üzerinden elektronik posta adresi, internette web sayfası oluşturulması, web sayfasında reklam gösterimleri, elektronik ortamda alış veriş merkezleri oluşturulması, elektronik ortamda ticaret yapılması ve ödeme sistemleri oluşturulmasına dair hizmetlerin sunulması,tanıtımı,pazarlaması, satımı ve satılan hizmet ve ürünlerle ilgili olarak internet son kullanıcısı da dahil olmak üzere kurumsal ve bireysel müşterilere fatura kesilmesi.
Teknolojik alanlarda yazılım geliştirilmesi,araştırması,üretimi,bilgilerin elektronik ortamda elde edilmesi,yayılması,dağıtılması ve satışı.
Her çeşit yazılım ve donanım servisi,eğitimi,bilgisayarlı her türlü görsel ve sunu hizmetlerinin verilmesi.
Her çeşit bilgisayar donanımı,yazılımı,ekipmanları ile birlikte ticari ve sanayi mallarının ithalatı,ihracatı,alımı,satımı,komisyonalma,yurtiçinde ve dışında yönelik faaliyetlerde bulunulması.
Her çeşit bilgisayar,yazılım,donanım,yazıcı,çizici,tarayıcı servis büro hizmetlerinin verilmesi.
Konusu ile ilgili mevkute ve dergi gibi süreli yayıncılık yapmak, gazete ve dergi yayınlamak, her türlü reklam ve ilancılık hizmetleri vermek.
Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve ve yan donanımları birimleri mikrofilm ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri, endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek.
İnternet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web ...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SOFT GELİŞİM TEKNOLOJİ ELEKTRİK ELEKTRONİK LOJİSTİK TAŞIMACILIK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL