VE HA METAL VE PLASTİK MOBİLYA MALZEMELERİ İNŞAAT HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HAMZABEY OSB MAH. 5. CAD. NO:18/1 ADRES NO:3004037499 İNEGÖL - İNEGÖL / BURSA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 3.10.2021 18:40:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : VE HA METAL VE PLASTİK MOBİLYA MALZEMELERİ İNŞAAT HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Firma Türü : TEK ORTAKLI LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 21 Kasım 2019 Perşembe
 • Vergi Dairesi : BURSA - İNEGÖL VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 9240854648
 • Ticaret Odası : İNEGÖL TİCARET VE SANAYİ ODASI
 • Sicil Numarası : 11709
 • NACE Kodu : 256202
 • Faaliyet Alanları : Mobilya Aksesuarcılığı
 • Mersis No : 0924085464800001
 • E-Tebligat Adresi : 25919-57015-35451
VE HA metal, metal mobilya aksesuarları alanında dünya standardındaki üretim anlayışı ile kaliteli ürünler üreten teknoloji odaklı yenilikçi bir şirkettir.
Müşterilerine, ev ve ofis ortamlarında kullanılan estetik açıdan tamamlayıcı ürünleri, bireysel ve kurumsal olarak sunmaktadır.
VE HA metalin sunmuş olduğu ürünler arasında mobilya bağlantı malzemeleri, metal sandalye, koltuk, mobilya, masa, sehpa ayakları, metal kulp, mekanizma, aksesuar, koltuk bağlantı malzemeleri yer almaktadır. Ayrıca makas kesim, lazer kesim, kaynaklı imalat, CNC büküm, Abkant büküm gibi hizmetler de verilmektedir.
Şirketin genel merkezi ve üretim tesisi Bursa ilinde yer almaktadır.
Uluslararası piyasalarda 35 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile metal aksesuarları kategorisinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşudur.
Yapmış olduğu ihracat faaliyetleriyle, özellikle Ortadoğu, Avrupa ve Amerika’daki satışlar ile beraber büyümesini hızlı bir şekilde sürdürmektedir.
VE HA metal, 2001 yılından günümüze, 20 yıllık yolculuğu boyunca metal mobilya aksesuarları alanında yapmış olduğu katma değerli üretimle rakiplerinden ayrışmış ve sektörün öncüsü olmuştur.
Türkiye ve yurtdışı pazarlarında işbirliği içerisinde bulunduğu firmalara, çağa uygun üstün hizmet anlayışı ile güçlü ve kurumsal yapısını devam ettirmektedir.
VE HA metal, son 5 yıl içerisinde cirosunu %350, çalışan sayısını %300 artırmış ve ödediği vergiler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.
Türkiye’de metal işleme, kesim, büküm ve imalat gibi birçok alanda ilkleri başarmıştır.
VE HA metal, sektörde yürütmüş olduğu faaliyetleri uluslararası standartta yaparak, müşteri memnuniyetini merkeze alan bir yaklaşım sergilemektedir.
Toplumun refahını artırmaya yönelik eğitim, kültür-sanat ve çevre gibi alanlarda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir.
VE HA metal, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının gerçekleştirilmesinde sorumlu üretim ve tüketim anlayışıyla hareket etmektedir.
İnsana yakışır iş koşulları, yenilikçi kurum kültürü, dijitale uyumlu iş akışları ile kendi ekosisteminde uygun süreçler oluşturmaktadır.
VE HA metal, geniş ürün portföyü ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemek ile birlikte, tüm paydaşları için değer yaratmaya devam edecektir.
Kurumsal itibar açısından güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmak, VE HA metalin temel hedefleri arasında her zaman yer alacaktır.

HİZMETERİMİZ
Çalıştığımız Hizmet Alanlarımız;

Makas Kesim
Makas kesim sert metalin kesimi sırasında kullanılır. Tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz.

Kaynaklı İmalat
Her türlü ( gaz altı, TIG, MİG, vs) Tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz.

Lazer Kesim
Lazer kesim teknolojisi endüstriyel üretimin hemen her alanında kullanılmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz.

CNC Büküm
Zengin kalıp çeşitlerimiz ile tüm cnc büküm ihtiyaçlarınıza çözüm üretmekteyiz.

Abkant Büküm
İşlemleri bilgisayarlı ortamlarda gerçekleşir. Bilgisayara girilen veriler doğrultusunda CNC abkantta büküm işlemleri gerçekleşir

Metal Kulp, Mobilya Bağlantı Malzemeleri, Metal Sandalye Koltuk Ve mobilya ayakları, Masa Ve Sehpa ayakları, Mekanizma Aksesuar, Koltuk bağlantı malzemeleri

RESMİ FAALİYET KONUSU
DÖKÜM VE METAL İŞLEME Meslek grubunda, İNEGÖL / BURSA Bölgesinde Metallerin makinede işlenmesi (torna tesfiye işleri, metal parçaları delme, tornalama, frezeleme, rendeleme, parlatma, oluk açma, perdahlama, birleştirme, kaynak yapma vb. faaliyetler) (metallerin lazerle kesilmesi hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
VE HA METAL VE PLASTİK MOBİLYA MALZEMELERİ İNŞAAT HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL