WELLPLAST AMBALAJ PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HAMİDİYE MAH. 2164. SOK. A/BLOK APT. NO:6 A PK:70100 MERKEZ - KARAMAN / KARAMAN / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 4.05.2021 22:57:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : WELLPLAST AMBALAJ PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : WELLPLAST KAHVE VALFİ
 • Sermaye : 2.000.000
 • Vergi Dairesi : KARAMAN - KARAMAN VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 8011260499
 • Ticaret Odası : KARAMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI
 • Sicil Numarası : 10853
 • NACE Kodu : 222104
 • Mersis No : 0801126049900001
 • E-Tebligat Adresi : 25878-89100-59350
 • Çalışan Sayısı : 2-10

Wellplast | Kahve Valfi | Valf Montaj Makinesi
Kahve ambalajları için  kahvevalfi ve valf montaj makinesi üretmekteyiz. Kahvelerinizin raf ömürlerini uzatarak ve tazeliğini koruyarak daha değerli hale getiriyoruz.

HAKKIMIZDA
2014 yılında iki kurucu üye tarafından temelleri atılan Wellplast Ambalaj Plastik San. Ve Tic. Ltd. Şti., plastik imalatı sektöründe ülkemizde üretimi olmayan ve ithal edilen özel ürünlerin imalatını yaparak ülkeye kazanımını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de kahve severler gün geçtikçe artmaktadır. Kaliteli kahvenin tadının, kokusunun ve aromasının kahve severler tarafından kahve seçimi için en önemli unsuru haline gelmiştir. Bu yüzden fermantasyon sürecini en sağlıklı şekilde atlatan kahveler daha fazla rağbet görmektedir. Hedefimiz ise ambalajlanan kahvenin tadının, kokusunun ve aromasının kaybolmadan nihai kullanıcıya kadar ulaşmasını sağlamaktır.

Wellplast Valve olarak özellikle kahve sektöründe kullanılan kahve valfinin imalatıyla yoğunlaşmıştır. Firmamız bütün enerjisini bu bölümde harcamaktadır ve bütün yatırımlarını bu sektörde yapmaktadır. Her geçen gün kalitemizi arttırmayı görev edinen şirketimiz kısa sürede dünyada adını duyurmayı başarmıştır.

Üretimini yaptığımız ürün yoğunlukla kahve sektöründe kullanılıyor olsa da, peynir ,zeytin, tarım ilaçları ve kimyasal ürünlerde de kullanımı bulunmaktadır.
Üretimini yaptığımız valfler tamamen kendi bünyemizde bulunan ar-ge çalışmalarımız sonucu üretilmiş özel otomasyonlu makinalarda el değmeden üretilmektedir.
Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda bütün üretim izinleri gerekli mecralardan alınmış olup ayrıca belirli dönemlerde tarafsız onaylı kuruluşlardan da ürünlerimiz test ettirilmektedir.

Yönetici Mesajı
Hedefimiz gün geçtikçe büyüyen şirketimizin gıda ürünlerinde kullanılan valflerin kullanıcıların taleplerini karşılamak, kaliteli ürünü daha uygun fiyatlarda ve depolama maliyetlerini minimize ederek, ihtiyaçları doğrultusunda tedariklerini sağlamaktır.

Neden Biz?

Wellplast Valve faaliyet de bulunduğu sektöre tam olarak odaklanmaktadır. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda, yüzde yüz uyum içinde gelişmektedir. Çalışmalarımızın ve tutumumuzun müşterilerinin üzerindeki etkisini değerlendirerek müşteri memnuniyetini temel almaktayız.

Müşteri odaklı çalışmanın sürekliliğini sağlayarak, tedarik süreçlerinin, depolama sorunlarının ve yüklü miktarda ürün alarak bütçenin gereksiz kullanılmasının önüne geçerek müşterilere daha mantıklı çözümler sunmaktayız. Müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden öngörerek, en uygun çözümleri hızlı şekilde bulmak ve ihtiyaçları kısa sürede karşılamak için sürekli araştırma ve iş geliştirmeye büyük önem vermektedir. Wellplast, müşteri taleplerine daha da iyi yanıt verebilmek için kalitesini ve kapasitesini her geçen yıl arttırmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ
Kahve Valfi-Teneke Sibobu
Valf Montaj Makinesi


Üretimini yaptığınız valflerin amacı nedir ?
Wellplast olarak ; gıda ürünleri ,tarım ilaçlar gibi paketlendikten sonra fermantasyonu devam eden (kahve, peynir, zeytin, turşu,hamur,ilaç vb.) için tek yönlü hava tahliye valfi üretimi yapmaktayız. Ürettiğimiz valfler kullanımı sonrasında paketlenmiş gıda ürünlerinde aroma kaybı, tat kaybı, koku kaybı gibi oluşan sorunlar minimize edilmiş, raf ömrü uzatılması sağlanmıştır. İlaç vs. ürünlerde ise paket içerisindeki paketi hava tahliyesi olmadığı için zarar verecek şekilde oluşan basınçlı gazın paket dışarısına atılmasını ve paketin deformasyona uğramadan korunmasını sağlanmıştır.

Doğru valf seçimi nasıl yapılmalıdır?
Kullanım amacınıza göre valf seçiminizi en başta kullanıcının tespit etmesi gerekmektedir. Gıda ürünleri ve ilaç sektöründe genel olarak benzer ürünler kullanılsa da kaba tanecikli ürünlerde genelde filtresi bulunmayan valf kullanılmaktadır. Toz ve ince taneli ürünlerde ise valfin tıkanma veya çalışmasını engelleyici faktörleri bertaraf etmek amacıyla valfler filtreli kullanılmalıdır. Ayrıca ambalaj içerisindeki gazın dışarıya atılmasının ambalaja zarar vermeden erken veya geç olarak salmasını isteniliyorsa valflerde yağlı veya yağsız olarak seçim yapılabilmektedir. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünleriniz gıdalar ile temasa uygun mudur?
Valflerimiz T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanan fabrikamızda tamamen hijyenik ortamda üretilmektedir. Üretimde kullanılan her hammadde gıdaya uygundur ve gıdaya uygunluk belgesi bulunmaktadır. Bunlara ek olarak müşteri memnuniyeti için her dönem düzenli olarak üretimini yaptığımız valflerin onaylı laboratuvarlarda bakteri ve migrasyon testleri yaptırılıp müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
PLASTİK VE KAUÇUK Meslek grubunda, KARAMAN ili Bölgesinde Plastikten yarı mamul halde profil, çubuk, tabaka, levha, blok, film, folyo, şerit, vb. ile monofilament imalatı (naylon brandalar dahil) konularında hizmet vermektedir.HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
WELLPLAST AMBALAJ PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL