Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 5.457 kayıtlı firma bulundu

Ambalaj ve Kağıt Kategorisi Plastik Kutu Ambalaj Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Plastik Kutu Ambalaj Firma Rehberi

Plastikler, organik ürünlerden elde edilmektedir. Plastik üretiminde kullanılan kömür, doğal gaz, tuz ve tabii ki petrol gibi maddeler doğal maddelerden üretilmektedir. Ham petrolün kullanılabilmesi için birçok işlemden geçmesi gerekmektedir. Plastik üretimi petrol rafinesinde damıtma işlemi ile üretilir. Her markanın kendine has ambalajları bulunur. Bu ambalajlar da plastikten oluşturulmaktadır.

Plastikler günümüzde her sektörde ana madde olarak kullanılmaktadır. Ambalaj sanayi, gıda sektöründe, oyuncak sanayi, uçak sanayi ve tıbbi cihaz üretiminde yer alır. Plastiklerin bu kadar yaygın kullanılmasının ana nedenleri; kolay işlenebilir olması, dayanıklı, hafif ve kolay üretimi, ucuz maliyeti olarak sayılabilir.

Plastik yüksek ısı, basınç ve şekillendirme ile plastik kutu formuna getirebilir. Plastik kutu her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Plastik kutular kapaklı, şeffaf, silindir gibi birçok şekle ve renk seçenekleri barındırır. Çocuklarınızın oyuncaklarını koyduğunuz kutudan, ilaç kutusuna, dosya kutusuna kadar çeşit çeşit kullanım alanı mevcuttur.

Yaptıracağınız plastik kutunun şık bir ambalajı ve kağıdı olsun istiyorsanız bu konuda deneyimli firmalarla iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Ambalaj ve Kağıt Kategorisi Plastik Kutu Ambalaj Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.