Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 5.935 kayıtlı firma bulundu

Ambalaj ve Kağıt Kategorisi Naylon Poşet İmalat Satış Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Naylon Poşet İmalat Satış Firma Rehberi

Plastik malzemeler ambalaj ve kağıt gibi günlük rutin hayatımızda belki de en sık kullandığımız malzemelerden biridir. Özellikle sunmuş olduğu kolaylık, cam gibi kırılgan bir yapısı olmaması sebebi ve hafifliğiyle tercih edilmekte. Önceden kullanılan kese kâğıdı, filelerin ve bez torbalarının işlevi yerine naylon poşetler almıştır. 1980 yılında hayatımıza giren naylon poşet imalatı ucuz maliyetli ve kullanım kolaylığıyla giderek yaygınlaşmıştır. Naylon poşetlerin dünyada kullanım oranı yılda 500 milyon- 1 trilyon kullanımı gerçekleştirilmekte. Poşetlerin hammaddesi petroldür. Dolayısıyla naylon poşetlerde polietilen adı verilen petrol türevinden üretilmiştir.

Poşetler doğada hemen yok olmamaktadır. Plastik malzemeler özellikle en çok naylon poşetler doğaya oldukça zarar vermektedir. Kullandığımız naylon poşetlerin sadece %99 kısmı geri dönüşüm için uygun değildir. Poşetlerin zararını minimum düzeye indirgemek için çeşitli yasalar ve vergiler uygulanmaktadır. Örneğin Meksika ve Hindistan’da poşet kullanımı yasaklanmıştır.

Siz yinede naylon poşet imalatı yaptırmak isterseniz seçtiğimiz seçkin firmalarla iletişime geçebilir, geniş piyasası ile kolaylıkla naylon poşet satışını yapabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Ambalaj ve Kağıt Kategorisi Naylon Poşet İmalat Satış Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.