İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : YUKEL KOZMETİK TEKSTİL VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 26 Kasım 2020 Perşembe
 • Sermaye : 400.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEYOĞLU VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 9840679691
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 279062-5
 • Oda Sicil Numarası : 1268816
 • NACE Kodu : 471901
 • Mersis No : 0984067969100001
 • E-Tebligat Adresi : 25939-51080-30243
PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, BEYOĞLU / İSTANBUL Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda yapılan diğer perakende ticaret (giyim eşyası, mobilya, bilgisayar, hırdavat, kozmetik, mücevher, oyuncak vb. reyonları olan mağazalar (gıda, içecek ve tütün ağırlıklı olmayanlar)) konularında hizmet vermektedir.
Şirketin amaç ve konusu şunlardır:
1-Ağız ve diş sağlığı müstahzarları, traş öncesi ve sonrası müstahzarları, banyo müstahzarları, her türlü deodorantlar, tüy dökücüler, çeşitli kozmetikler ve tuvalet müstahzarları, traş kremleri ve kokulu müstahzarları, ithali, ihracı, alımı ve satımı
2-Her türlü güzellik, manikür, pedikür, alet malzeme ve cihazları, deniz malzemelerinin ithali , ihracı, alımı, satımı
3-Her türlü tekstil ürünü, mefruşat, çeyiz, havlu, bornoz alımı satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
4-Tekstil sanayiine ait her türlü hammadde yarı mamul ve mamul maddelerin, giyim sanayi ürünleri her nevi yünlü, pamuklu, ipekli, suni sentetik plastik maddeler iplik ham bez ve kumaşların alım ve satımı ithalat ve ihracatı, yurt içinde ve yurt dışında pazarlaması.
5-Yurt içi ve yurt dışında her türlü inşaat tesisat elektrik ve hafriyat konularında taahhütlerde bulunmak ve yerine getirmek 6-İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
Şirket bu amaçlarını gerçekleştirebilmek için;
-Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir.
Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir.
Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
-Şirket gaye ve konusunun gerçekleştirilmesi için arsa, arazi, bina ve gayrimenkul hakları satın alabilir, inşa edebilir, iktisap edebilir, satabilir.
İktisap edilen gayri menkulleri devir ve ferağ, bunları kısmen veya tamamen üçüncü şahıslara kullandırabilir veya kiralayabilir.
-Şirket maksat ve mevzuu ile ilgili olarak her türlü fuar, sergi ve panayırlara iştirak edebilir.
Yukarıda gösterilen konulardan başka ilerde şirket için faydalı ve lüzumlu görülecek başka işlere girişilmek istendiği takdirde genel kurul karar aldıktan sonra şirket bu işleri de yapabilecektir. Ana sözleşme değişikliğinde olan işbu karar tescil ve ilan ettirilerek uygulanacaktır.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
YUKEL KOZMETİK TEKSTİL VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL