Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.841 kayıtlı firma bulundu

Eğitim Kategorisi Açıköğretim Kursları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Açıköğretim Kursları Firma Rehberi

Açıköğretim kurslarında, öğrencilerin tamamlayamadığı, eksik olduğu derslere yönelik verilen genel çalışma ve eğitimler programlarını kapsamaktadır. İşletme, muhasebe, genel matematik, iktisat, hukuk, maliye gibi pek çok dersi içerisinde barındıran kurslar uzun ve kısa dönem kurslar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Açıköğretim kurslarında işlenen dersler ilk sınıftan dördüncü sınıfa kadar uzatılabilmektedirler. Kursun amacı ise öğrencilerin başarısız ve yetersiz olduğu derslerde kendilerini geliştirmekte ve bölümlerini en kısa sürede tamamlayabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Açıköğretim kurslarında eğitim süresi 4 farklı dönemlerden oluşmaktadır. Öğrenciler ise istedikleri kursa, başarısız oldukları alanlarda katılarak iyi bir derece elde etmeye yöneliktir. Eğitim süreleri 72 saatte tamamlayabildikleri gibi 2 ay ile 4 ay arasında da değişim göstermektedir. Açıköğretim kursları size yalnızca sınıf atlamanızıi garanti etmez, alacağınız eğitimin yaşamınızın her alanında kullanabileceğiniz bir eğitim almanızı hedeflemektedir.

Açıköğretim kursu fiyatları kursta verilen ders saatine, kurs programına, sınıftaki kursiyer sayısına ve kursun belli başlı özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Sitemizde yer alan açıköğretim kurslarını inceleyerek açıköğretim kurslarını fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Eğitim Kategorisi Açıköğretim Kursları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.