Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 205 kayıtlı firma bulundu

Turizm ve Seyahat Kategorisi Bagaj Kişisel Depolama Emanetçi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Bagaj Kişisel Depolama Emanetçi Firma Rehberi

Büyük otobüs terminallerinde, kişiler yolculuk edecekleri otobüsleri beklerken, ellerindeki bagajları kendilerine yük etmemek için ya da otobüs bekleme sürecinde daha rahat gezebilmek için bagaj kişisel depolama ve de emanetçi gibi hizmetlerden faydalanmak mümkün olacaktır. Bu anlamda hizmet veren firmaların genellikle kilitli dolapları bulunur. Oda içerisinde yer alan her bir dolabın sırası vardır. Kişiler eşyalarını hangi dolaba bıraktıklarını unutmamak açısından, hem anahtar kilidini hem de dolabın numarasını gösteren fişleri belirli bir ücret karşılığında almaktadırlar. Bagaj, kişisel depolama ve de emanetçi gibi hizmetlerin fiyatları da belirli bir süreye göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak en düşük süre 30 dakika olarak ayarlanmıştır.

Fakat kişilerin istekleri doğrultusunda günlük olarak ya da daha uzun bir süre boyunca bu dolapları kiralamak mümkün olacaktır.Böyle bir durumda günlük ücret üzerinden hesaplamalar yapılır. Bagaj, kişisel depolama ve de emanetçiler şehir terminallerinde konumlandırılmışlardır. Sitemizin bu kategorisi üzerinden; bagaj, kişisel depolama ve de emanetçi firmaların ilanlarını inceleyerek, hizmet olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Turizm ve Seyahat Kategorisi Bagaj Kişisel Depolama Emanetçi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.