Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 4 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi Bağımsız Denetleme Şirketleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Bağımsız Denetleme Şirketleri Firma Rehberi

Her geçen gün hayatımızda çok daha büyük bir yer edinen bağımsız denetleme şirketleri adres ve telefon numaraları ile bu kategoride bulunuyor. Öyle ki bu tarz kurumlar genellikle; gerçekleşmiş ortaklıkların, sermaye piyasası alanında hizmet veren kurumlarım kamuya açıklanacak olan ya da Sermaye Piyasası Kurulu tarafından talepte bulunulacak mali bilgilendirmelerin, herkes tarafından kabul gören muhasebe işlemlerinin standartlara uygunluğunu ve de doğruluğunu inceleyen kurumlar olarak bilinmektedirler.

Bu nedenle her türlü şirketin gerek mali işlerini yürütmek, gerekse de yardımcı kuruluşların da raporlarının dış denetimini yapacak bağımsız denetme kuruluşlarının hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu tarz firmalar hakkında bilgi almak, daha önce hizmet alan kişilerin de görüş ve önerilerini incelemek için verilmiş ilanları inceleyerek, ilgili firmaların web sitelerini de ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Bağımsız Denetleme Şirketleri Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.