Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.625 kayıtlı firma bulundu

Tarım ve Hayvancılık Kategorisi Balıkçılık Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Balıkçılık Firma Rehberi

Hayvancılığın bir farklı alt dalı da balıkçılık olarak bilinmektedir. Denizlerde, göllerde, akarsularda bilindiği gibi çeşitli deniz canlıları bulunmaktadır. Balık vb. gibi çeşitli deniz canlılarının belirlenmiş bazı yöntemlerin kullanılmasıyla avlanma sürecinin tamamlanmasına balıkçılık adı verilmektedir. Bu tür alanlarda balıkların yanı sıra insanların yoğun derecede talep göstermiş olduğu midye, karides, ıstakoz, pavurya, istiridye, ahtapot ve de balina gibi deniz canlıların avlanması da mümkündür.

Balıkçılığın bir diğer parçası da insanlar tarafından oluşturulmuş olan suni tesislerde balık ve diğer canlıların üretilme faaliyetleridir. Balık ürünleri sade olarak satışa sunulabileceği gibi, iletilerek de insanlara gıda olarak hazır hale getirilebilmektedir. Balıkçılık ile ilgilenen tüm firmalara, sitemizin bu kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Tarım ve Hayvancılık Kategorisi Balıkçılık Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.