Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.806 kayıtlı firma bulundu

Beyaz Eşya Kategorisi Beyaz Eşya İmalatı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Beyaz Eşya İmalatı Firma Rehberi

Üretildiği ilk zamanlar fabrikalarda beyaz renkte imalatı yapılan, günümüzde birçok renk seçeneği olmasına rağmen hala beyaz eşya olarak adlandırdığımız ürünlerdir. Beyaz eşyalar; buzdolabı, ütü, set üstü, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, vantilatör, bulaşık makinesidir. Bazı markalar yeni evlenecek çiftlere kampanya dahilinde birçok beyaz eşyayı birlikte vermektedirler.

Alınan beyaz eşyaların çabuk bozulmayıp uzun ömürlü olması için dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Beyaz eşya seçimi yaparken kullanım alanlarına ve işlevselliğine bakılmalı.

Örneğin, bulaşık makinesi alınacak ise makinenin çok programlı olması yerine ihtiyaç olacak programların bulunup bulunmadığına bakılması gerekir. Çamaşır makinesinde yıkama kapasitesi ve sıkma devri size uygun olup olmadığı, su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalı. Hayatımızda olmazsa olmazımız buzdolaplarında bakmanız gereken hususlar rafların genişliği, garanti süresi ve servis ağının kalitesine, herhangi bir elektrik kesildiği zaman saklama süresi dikkat etmemiz gereken noktalardan bazılarıdır.

Beyaz eşya imalatı yapan firmaların geniş kapsamlı araştırılıp bu doğrultuda beyaz eşya alınmalıdır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Beyaz Eşya Kategorisi Beyaz Eşya İmalatı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.