Firma Arama Sonuçları

Toplam 450 kayıtlı firma bulundu

Ankastre - Çelik Eşya İmalat Satış

Ankastre günümüz mutfaklarının vazgeçilmez unsurlarından biridir. Mutfakta yer kaplamayan pratik özelliğiyle, gerekse ortama adapte olmuş haliyle estetik bir hava yaratır, ankastre ev ve iş bütün gömülü uygulamalara denir. Artık evlerde daha çok kullanılan ankastre; davlumbaz, evye, beyaz eşyalardan ise fırın, buzdolabı, ocak gibi ürünlerin ortamdaki mutfak dolaplarıyla bir bütün oluşturacak şekilde bir araya gelmiş sisteme verilen addır. Teknoloji ilerledikçe her alanda olduğu gibi ankastre alanı da bu gelişmelerden etkilenir. Uzaktan kumandalı davlumbaz veya sıcaklığı yemeğe göre ayarlayabilen akıllı fırınlar bu gelişmeler için en iyi örneklerdir.

Ulusal ve uluslar arası piyasalarda ankastre mutfakların hızla gelişip sektörleşmesi insanların gözünde vazgeçilmez bir noktaya taşımıştır. Bir evi güzel gösteren ankastre ürünler olduğu düşüncesi hızla yaygınlaşmıştır.

Evimizin her alanında kullandığımız ürünlerden biri de çelik eşyalardır. Yemek yaptığımız tencerelerden, iş yerlerindeki dolaplara kadar geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Ankastre-çelik eşya talebi fazla olması imalatı ve satışı arttırmıştır.