Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.953 kayıtlı firma bulundu

Para ve Finans Kategorisi Borsa ve Borsa Aracı Kurumları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Borsa ve Borsa Aracı Kurumları Firma Rehberi

Borsa, aracıların sayesinde, alıcılar ile satıcıların karşılaştırılarak bir teşkilatlandırılması sonucunda oluşmuş büyük bir pazar olarak karşımıza çıkar. Ülkemizde adını sıkça duyduğumuz borsa alanlarından biri de İMKB yani şimdiki ismiyle de BİST sektörüdür. 2 Nisan 2013 tarihinde Borsa İstanbul olarak faaliyetlerini sürdüren bu kuruluş, yapılan işlemlerde etkin faaliyet gösterir. Ayrıca taraflar arasında hisse senedi, tahvil ve de bono gibi yatırım araçlarını, belirli bir kurallar bütünü içerisinde değerlendirerek, el değiştirmelerine olanak sağlarlar. Bu süreç içerisinde alıcı ya da satıcının yüz yüze işlemler yapmalarına gerek yoktur. Çeşitli borsa sitelerinden ya da resmi borsa kuruluşları aracılığı ile de alıcı ve satıcı arasındaki işlemler başarı ile tamamlanabilir. Elbette ki tüm alım ve satım işlemlerini gerçekleştirirken, dikkat edilmesi gereken bazı hususlar da vardır.

Borsa, alım ve satım işlemlerini elektronik ortamlarda, tarz ve taleplere göre piyasayı yeniden şekillendirir. Seyri değişen piyasa yapısı sayesinde de ek bir gelir elde etmek kaçınılmaz olacaktır. Sizler de sitemizin bu kategorisinden borsa ve borsa aracı kurumları ile iletişim geçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Para ve Finans Kategorisi Borsa ve Borsa Aracı Kurumları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.