Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.967 kayıtlı firma bulundu

Para ve Finans Kategorisi Finans Kurumları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Finans Kurumları Firma Rehberi

Finansal kurumsal, birikim sahibi insanlarla, bir tür kaynağa ihtiyacı olan taraflar arasındaki alışverişi sağlamayı hedeflemektedirler. Genel anlamda tasarruf ve yatırım amaçları güdülse de bu alanda finansman araçlarını etkin olarak kullanmak en temel kural olarak benimsenmiştir. Her finansal kurum ve çalışanlarını hesap yapma konusunda kendilerini geliştirerek uzman hale gelmeleri şarttır. Gerek bankacılık, gerek sigortacılık ve gerekse de sermaye piyasası başlıca finans kurumları arasında yer almaktadır. Bankalar; genel olarak çeşitli kişi ya da kurumların kendileri için yatırmış olduğu mevduatları, çeşitli kişi ya da kuruluşlara kredi şeklinde tahsis eder. Faizleri ile de geri aldığı için gelir elde etmektedirler. Sermaye piyasasında ise yatırımcılar, birikimlerini belli bir getiri beklentisi ile yatırım araçlarına değerlendirmeyi amaçlamaktadırlar.

Finans kurumlarının günümüzde en çok kullanılan dalı bankalar olarak bilinmektedir. Bankalar aracılığı ile çeşitli finans işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür. Bu nedenle para ve finans sektörünün olmazsa olmaz kurumları arasında yer almaktadırlar. Sitemizin bu kategorisinden sizler de çeşitli finans kurumlarına kolayca ulaşarak, iletişim bilgilerini elde edebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Para ve Finans Kategorisi Finans Kurumları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.