Firma Arama Sonuçları

Toplam 4.412 kayıtlı firma bulundu

KEMAL AKDENİZ AKBİM EĞİTİM KURSU

(Toplamda 0 Yorum)

ALİ ÖREN ÜNSAL ÖREN EĞİTİM KURUMLARI

(Toplamda 0 Yorum)

Dershaneler

Çocuklarınız geleceğini her ebeveyn düşünmektedir. Çocuğunuzun gelecekte bilimde, sanatta, eğitimde, kültürde, sanayide, ticarette, siyasette etkin görev üstlenmesi ve başarılı olmasını istiyorsanız çocuğunuza doğru ve uygun bir yatırım yapmalısınız. Çocuğunuz her daim önde olmakla birlikte girişimci ve liderlik yeteneğini geliştirmeli, sosyal ve uyumlu birey olmalıdır.

Dershaneler az ve nitelikle öğrenciler barındıran, yıllarını eğitim ve öğretim ve üst seviye deneyimleriyle harmanlayan eğitimcilerle, iyi eğitim almış eğitime gönlünü veren genç eğitimcilerle oluşan dinamik ve tecrübe dayanıklı eğitim kurumlarıdır. Özel grup, özel ders ve eğitim koçluğu gibi birçok seçeneklerini barındırırlar. Kısaca açıklamak gerekirse;

Özel grup, 3 veya 5 kişiden oluşturulan gruplara verilen eğitim modelidir. Eğitim düzeyi eşit öğrenciler ya d aynı sınıf öğrencileri seçilmektedir. Öğrencilere sürekli öğrenme isteği aşılanır.

Özel ders, eğitici ve öğrenci olarak birebir ders anlatım veya soru çözümü yapılan eğitim şeklidir.

Eğitim koçluğu ise, her öğrencinin durumuna ve kapasitesine uygun özel ders programı hazırlar ve uygular. Anlaşılmayan noktalarda öğrencilerin destek almalarına yardımcı olur.

Sizlerde çocuğunuzun iyi bir eğitim almasını istiyorsanız sizler için araştırdığımız dershanelerle iletişime geçebilirsiniz.