Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.881 kayıtlı firma bulundu

Gıda Kategorisi Dondurmacılar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Dondurmacılar Firma Rehberi

Dondurma, ana ürünü süt olup çeşitli meyve veya kakao ilave edilerek dondurularak oluşturulan bir tatlı çeşididir. Büyük küçük demeden herkesin yazın hatta kış mevsiminde bile severek tükettiği dondurmalar, pek çok aroma çeşitliliğine sahip olup raflarda veya dükkanlarda yerlerini almaktadır. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan dondurma, usta ellerden yenildiğinde lezzetli mi lezzetli, rengârenk ve çeşit çeşit olması öncelikle gözümüzü sonra da midemize lezzet şöleni yaşatmakta.

Dondurmanın insan sağlığı açısında da mucizevî yararları bulunmaktadır. Uzmanlar tarafından tercih edilmesi gereken en ideali ve sağlıklı olan tatlının dondurma olduğunu, her mevsimde korkmadan tüketilebileceğini vurgulamaktadırlar.

Mis gibi külah kokusunu duyabileceğiniz, önünde uzun kuyruklar oluşturulan, küçüklüğümüzde yediğimiz süt kokulu dondurma üreten dondurmacılar hala mevcut. Bol porsiyonlu, katkı madde bulunmayan, katkı maddeleri yerine kilolarca meyve kullanan dondurma dükkânlarına çocuklarınızı rahatlıkla götürebilirsiniz. Klasik kakaolu ve vanilyalı dondurma yerine şeftalili, böğürtlenli, karamelli, naneli, gül lokumlu, nar, greyfurt, tarçınlı elmalı, güllaçlı gibi çok çeşitli ve değişik damak zevklerine hitap eden dondurmalar da mevcut.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Gıda Kategorisi Dondurmacılar Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.