Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.548 kayıtlı firma bulundu

Kimya ve Endüstriyel Kategorisi Havuz Kimyasalları İmalat ve Pazarlama Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Havuz Kimyasalları İmalat ve Pazarlama Firma Rehberi

Havuzlar insanların toplu olarak kullandıkları eğlence mekanları olarak bilinirler. Bu nedenle de belirli aralıklarla temizlik yapılması şarttır. Peki havuz nasıl temizlenir? Havuz temizliğinin en iyi koşullarda yapılabilmesi için ilk aşamada mutlaka havuz kimyasallarının temin edilmesi gerekmektedir. Yosun önleyiciler, parlatıcılar ve de çökerticiler havuz temizliğinde kullanılan malzemeler arasında yer alır. Bu malzemelerin üretiminde klor vb. gibi kimyasal maddeler kullanılmaktadır.

Günümüzde havuz temizliğini bir sektör olarak görülmektedir. Bu işi yürüten firmaların, temizlik ürünlerini toplu olarak temin edebilecekleri bir çok firmaya ihtiyaçlar vardır. Bu kategoride yer alan ilanlar üzerinden havuz kimyasalları imalat ve pazarlaması ile ilgilenen ve alanında en iyi hizmeti veren firmaların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Kimya ve Endüstriyel Kategorisi Havuz Kimyasalları İmalat ve Pazarlama Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.