Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 31.944 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi İthalat ve İhracat Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

İthalat ve İhracat Firma Rehberi

İç ve dış ticaret alanlarında faaliyet gösteren çeşitli firmalar aracılığı ile bir çok malın kendi ülkenizde kullanılmasını sağlamak mümkündür. İthalat ve ihracat yapan şirketler, belirli bir mala tahsis edilmemiş olan mağazalardaki ürünleri, bir başka ülkeye toptan olarak satarak aracı konumunda yer almaktadır. Bu noktada her türlü gıda vb. gibi maddelerin üretimi, toptan ve perakende alımı, satışı, dağıtımı, ithalat ve ihracatlarında şirketler tüm resmi işlerin yürütülmesinden sorumlu tutulmuşlardır.

Özellikle de gıda sektörü ürünlerinin bozulmadan, dondurulmuş olan ithal edilmesi konusunda bu tarz firmaların üzerinde büyük sorumluluk düşmektedir. Bu anlamda gerekli olan mağazaların açılışını yapmak ve ürün temin etmek konusunda da ithalat ve ihracat gerçekleştiren şirketlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi İthalat ve İhracat Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.