Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 5.971 kayıtlı firma bulundu

Demir - Çelik - Metal Kategorisi Kepenk - Panjur Kapı Otomasyon Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Kepenk - Panjur Kapı Otomasyon Firma Rehberi

Kepenk, çoğunlukla iş yerlerinin tercih ettiği, kapı ve pencereleri kapatmaya yarayan, dekoratif görünüm veren, güvenliğini sağlaması sebebiyle tercih edilen otomasyon sistemine sahiptirler. Kepenkler kullanıldıkları kapı ve pencerelerin veya garaj kapılarının boyutlarına göre farklı ebat ve istenilen, kişisel renk seçenekleri ile firmalarda tüketicilerle buluşmaktadır.

Panjur, rüzgârı ve güneşi önleyen, istenmeyen ışığı azaltmaya yarayan, açılıp kapanabilen sisteme sahip, istenildiği şekilde dar veya yatay şekil seçilebilen, plastik, tahta veya metalden yapılan pencereye takılan bir sistemdir. Panjur seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar; sağlamlığı, kalitesi, güvencesi ve fiyatının uygun olmasına özen göstermelisiniz. Panjur sistemi aynı zamanda hırsızlara karşı evinizi koruma altına alır. Yazın güneşi önleyip ortamınızı serin ve ferah hale getirirken kışın ise ısı kaybını önleyip tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Otomatik kapı, kendisine yaklaşan insan ya da taşıtı algılayıp açılan kapıya denmektedir. Bazı kapı modellerinde bir düğmeye basılarak açılabilen yapıları da mevcuttur. Ticari işletmelerde bu kapı otomasyon modelleri daha çok tercih edilmektedir.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Demir - Çelik - Metal Kategorisi Kepenk - Panjur Kapı Otomasyon Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.