Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 488 kayıtlı firma bulundu

Nakliye ve Lojistik Kategorisi Marinalar Limanlar ve İşletilmesi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Marinalar Limanlar ve İşletilmesi Firma Rehberi

Marinalar, küçük teknelerin ve de yatların barınması için özel bir mendirekle çevrilmiş olan ya da liman içerisinde ayrılmış deniz alanı olarak bilinen yat limanlarına denilmektedir. Buralarda yatların barınması için limanlardan ve işletmecilerinden izin alınması şarttır. Liman işletmeciliği aynı zamanda kurum ve şirketlerin kargo gönderim süreçlerinde de önemli rol oynamaktadırlar.

Gemilere kargo yüklemesi yapmak, ürün indirme ya da bindirmek için marinalar, limanlar ve işletimcilerden izin alınması ve hatta bazı özel prosedürlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Marinalar, limanlar ve işletilmesi gereken tüm sahil şeritlerinin profesyonel anlamda idare edilmesi şarttır. Bu da bilgi ve deneyim gerektiren özel bir iş olacaktır. Sitemizin bu kategorisi üzerinden ilgili firmalar ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Nakliye ve Lojistik Kategorisi Marinalar Limanlar ve İşletilmesi Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.