Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 21.005 kayıtlı firma bulundu

BURAK İPEK - MEYVE VE SEBZE

(Toplamda 0 Yorum)

ABDURRAHMAN - KÜÇÜKYILMAZ

(Toplamda 0 Yorum)

ÜMİT BÜYÜKKOL

(Toplamda 0 Yorum)

Gıda Kategorisi Meyve Sebze Toptancıları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Meyve Sebze Toptancıları Firma Rehberi

Ülkemizde meyve ve sebze sofralarımızın vazgeçilmezidir. İnsanların besin ihtiyacının %90’ınını karşılayan meyve ve sebze oldukça fazla tüketilmektedir. Hemen hemen her yemekte kullanılan meyve ve sebzeler ile insanlar gıda ve yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. İnsanların gıda ihtiyacının 4/3’ünü karşılayan meyve sebzelerin sağlıklı ve taze olması ise insanların satın alımlarında en fazla dikkat edilen konulardan bir tanesidir. Meyve ve sebze toptancılarından satın alımı yapan bakkallar, marketler, süper marketler satın alımlarında ürünlerin tazeliği, hijyeni ve hormonsuz olmamasına oldukça dikkat etmektedir. Sadece ürünlerin temizliğine bakmayan müşteriler, satan kişinin de temizliğine ve titizliğine dikkat etmektedir. 

Meyve sebze toptancıları tüketimin oldukça fazla olması sebebiyle hallerde gelen ürünleri hemen satışını sağlayıp tüketmekle beraber bazen hallerde ürün bulmak oldukça zorlaşıyor. Meyve ve sebze alımlarında ise firmaların Kalite ve Hizmet Belgesi, İSO ve benzeri bir çok belgenin olmasına da dikkat edilmektedir. Aldığınız ürünün kaliteli ve hijyenik olması raflara geldiğinde halkın gözlemleri sonrasında satın alımlarında oldukça etkili olmaktadır.


Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Gıda Kategorisi Meyve Sebze Toptancıları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.