Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.944 kayıtlı firma bulundu

Eğitim Kategorisi Öğrenci Yurtları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Öğrenci Yurtları Firma Rehberi

Öğrenci yurtları, liseye ya da üniversiteye yerleşen öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılayan kurumlardır. Yurt odaları özellik durumuna ve fiyatlandırılmasına göre iki kişi ya da tek kişi olarak kalınmaktadır. Yurtların sağladığı faydalar; buzdolabı, İnternet, yurt temizliği, güvenlik, ısınma, sıcak su, yemek odaları konforudur.

Öğrenci yurdu fiyatlandırılmasında senelik peşin ödendiği takdirde belli indirimler yapılmaktadır. Yurda kayıt esnasında bir aylık depozit vermek zorundadırlar. Odada herhangi bir zarar görmemesi durumunda yurttan çıkış yapılacağı zaman depozite geri iadesi yapılır.

İnternet öğrenciler için yemek ve barınma kadar önemli bir olgudur. Yurtta bulunan İnternet modeminizin çekim gücü ve modeminize yakınlığa bağlı olarak değişmektedir. Odalarınızda bulunan çalışma masalarınız dışında ders çalışıp sınavlarınıza hazırlanmanız için özel hazırlanmış odalar da mevcuttur. Odalarda mini buzdolabı bulunarak istediğiniz yiyecekleri saklayabileceğiniz gibi her odada bulunan tuvalet ve banyolar sayesinde kimseyle paylaşmak zorunda kalmazsınız.

Her öğrencinin derdi olan çamaşır yıkama olayı artık dert değil. Yurtlarda bulunan çamaşır ve kurutma makineleri sayesinde istediğiniz her eşya tertemiz olmaktadır. Sizlere hazırladığımız öğrenci yurtlarına bakarak kalmak istediğiniz yurtları rahatlıkla seçebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Eğitim Kategorisi Öğrenci Yurtları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.