Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 3.189 kayıtlı firma bulundu

Tekstil ve Konfeksiyon Kategorisi Örgü ve Trikotaj Firmaları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Örgü ve Trikotaj Firmaları Firma Rehberi

Giyim sektörünün en önemli parçalarından biri de örgü ve trikotaj firmalarıdır. Öyle ki bu firmalar son teknoloji örgü makineleri ile çalıştıklarında çok başarılı işler ortaya koyabilmektedir. Örgü sektöründe üretimi yapılan ürünler arasında; intersiya, reglan, jakarlı polo yakalar, likralı yakalar, fitilli yakalar, tiktak bandlar, tek plaka, dolu iğne, jakarlı kumaş ve de müşterilerin ya da firmaların talep ettiği örgü çeşitlerinin tamamı üretilebilmektedir. Genellikle bu tarz üretimlerde pamuk, pamuk polyester, muz, viskon, akrilik, yük akrilik ve fantazi iplikler kullanılmaktadır.

Örgü ve trikotaj firmaları tekstil sanayisinde her zaman aktif olmak zorundadır. Çünkü günümüzde üretile giyim malzemelerine bakıldığında örgü ve trikotajların çok yüksek rakamda olduğunu görmek mümkündür. Sitemizin bu kategoride yer alan ilanlar üzerinden sizler de alanında en iyi ve en deneyimli firmaların ilanlarına ulaşarak, firma siparişlerinizi verebilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Tekstil ve Konfeksiyon Kategorisi Örgü ve Trikotaj Firmaları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.