Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 1.451 kayıtlı firma bulundu

Medya Basın ve Yayıncılık Kategorisi Serigrafi Baskı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Serigrafi Baskı Firma Rehberi

İletişim sektöründe en çok kullanılan baskı çeşitlerinden biri de serigrafi baskıdır. Bu tür baskı hizmetleri genel olarak; ipek baskı, şablon baskı ya da elek baskı diye de isimlendirilebilmektedir. Özellikle de tekstil sanayisinde, grafik sanatları alanında faaliyet gösteren firma etkinliklerinde ve de baskı resim çalışmalarında serigrafi kullanılmalıdır.Teknik genel olarak; metal ya da ahşap çerçeveye gerilmiş hale bulunan ipek, plastik ya da herhangi bir metal dokumadan oluşan elek şeklindeki kalıp üzerine, baskı yapılacak olan yerlerin açık bırakılarak, diğer yerlerin maskelenmesi, boyalanması ve de fotomekanik hale getirilmesine ortam hazırlanır. İkinci aşamada ise; bakı boyası eleğin içerisine yerleştirilir. Açık kalan yerlerden kağıt, cam, kumaş gibi malzemelerin de geçirilmesiyle birlikte serigrafi baskı işlemlerinin tamamlanması mümkün olacaktır.

Bu tür bir baskı hizmeti için gerekli olan araç ve gereçler arasında gaze,çerçeve, rakle yani bir diğer ismi ile sıyırıcı, serigrafi baskı mürekkebi ve de incelticiler bulunur. Sitemizin bu kategorisinden sizler de serigrafi baskı yapan firmaları ile iletişime geçerek, kaliteli hizmet olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Medya Basın ve Yayıncılık Kategorisi Serigrafi Baskı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.