Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.359 kayıtlı firma bulundu

Hizmet Sektörü Kategorisi Sosyal Güvenlik Danışmanlığı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Sosyal Güvenlik Danışmanlığı Firma Rehberi

Son zamanların en geçerli meslek dallarından biri de sosyal güvenlik danışmanlığı olmuştur. Bu tarz bir şirkette hizmet talep edildiğince işçiler ve işverenler arasındaki ilişkilerde, idari kademede bulunan ihtilafların çözünme kavuşturulması sağlanmaktadır. Aynı zamanda ilgili tüm kurum ve kuruşlara, sigorta ve de iş hukuku mevzuatlarında da danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

Özellikle de İnşaat alanında faaliyet gösteren firmaların Asgari işçilik hesabı yaparak sosyal güvenlik kurumu onayıyla dosyalarının kapanmasını sağlamak için sosyal güvenlik danışmalarına ihtiyaçları olacaktır. Ayrıca sosyal güvenlik ve sigorta ile alakalı tüm mevzuatlarla da bu meslek dalında yetkin olan kişiler çözüm üretici politika sergilerler. Alanında deneyimli ve uzman sosyal güvenlik danışmalığı firmalarının ilanlarını bu kategoride bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Hizmet Sektörü Kategorisi Sosyal Güvenlik Danışmanlığı Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.