Firma Rehberi Arama Sonuçları

Toplam 2.372 kayıtlı firma bulundu

Spor Kategorisi Su Sporları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçları

Su Sporları Firma Rehberi

Su sporları, su yüzeyinde ya da içerisinde oynanan ve de yoğun derecede pratik yapmayı gerektiren bir tür spor dalı olarak bilinir. Su sporları genellikle açık denizlerde, havuzlarda, göllerde ve de nehirlerde yapılabilmektedir. Bu spor dalı ile uğraşan kişilerin en birincil amacı, eğlenmek ve akabinde de, bedensel aktivitelerini artırmaktır. Suyun kaldırma kuvvetine karşı yapılan su sporlar, aslına bakıldığında sıkı bir bedensel aktivite olarak karşımıza çıkarlar. Suda yapılan sporlar; yüzme, su aerobiği, senkronize dalış, senkronize yüzme, triatlon, Modern pentatlon,Su topu, Şnorkeling, Aqua jogging gibi farklı dallara ayrılır. Su üzerinde ise; Bot yarışı, Çıplak ayakla su kayağı, Vücut sörfü, Jet ski, Dragon bot yarışı, Balıkçılık, Diz sörfü, Kürek, Kürek sörfü, Wakeboard, Su kayağı, Kablolu su kayağı, Kano, Kano polo, Rafting, Rüzgar sörfü ve de yelkendir.

Günümüzde özellikle de gençler su sporlarına yoğun derecede ilgi duymaktadırlar. Kurallar çerçevesinde yapıldıklarında son derece keyifli olduklarını söylemek mümkündür. Sitemizin bu kategorisinde profesyonel anlamda su sporları ile alakalı hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlara ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük Firma Rehberi Find Firma rehberinde yer alan Spor Kategorisi Su Sporları Alt Kategorisinde Firma Rehberi Firma Arama sonuçlarını kullanarak istediğiniz gibi kategoriler ve il ilçelerde firma listesi alabilir ve Firma arama sonucundan işletmenin detayını inceleyebilirsiniz.